İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RapidShare - Hotfile - Filesonic - Fileserve - DepositFile - Duckload Çok Ucuz Fiyata

small

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet Üyelerine özel Kiralama Ve Satın Alma Hizmeti
İyinet Üyelerine Özel Kiralama Fırsatları ile Karşınızdayım..Hesaplar %100 Garantilidir.
Hesapları Sadece Kiralayan Kişi Kullanıcak.İstediği kadar kullandıgı hesabı uzatabilir.

hotfile.png

Hotfile Kiralama :

1 AYlık:7 TL
3 Aylık:16 TL
6 Aylık:25 TL
12 Aylık:70 TL

rapidshare.jpg

Rapidshare kiralama :

1 Aylık:7 TL
6 Aylık:26 TL

logo.png

Oron kiralama :

1 Aylık:9 TL
3 Aylık:23TL
6 Aylık:40 TL
12 Aylık:65 TL

filesonic-500x500.jpg

FileSonic kiralama :

3 Aylık:25TL
6 Aylık:45 TL

fileserve.jpg

Fileserve :

1 Aylık:7 TL
3 Aylık:26TL
6 Aylık:65TL
12 Aylık:85TL

depositfiles_logo.jpg

Depositfiles :

1 Aylık:8 TL
12 Aylık:65 TL

logo.png

Duckload :

3 Aylık:22 TL

megaupload_logo.jpg

Megaupload :

1 AYlık:7 TL

Brazzers Elite :

1 Aylık: 10 TL
3 Aylık: 35 TL
6 Aylık: 70 TL
12 Aylık: 90 TL

NautyAmerica :

1 Aylık: 9TL
3 Aylık: 25 TL
6 Aylık: 50 TL
12 Aylık: 70 TL

Bütün +18 Sitelere Üyelik :

1 Aylık: 25 TL
3 Aylık: 45 TL
6 Aylık: 70 TL
12 Aylık: 140 TL [Bu Paketi Alana Rapid + Hotfile 2 Aylık Hediye]

1 Haftalık Premiumlar :

1 Hafta RapidShare : 5 TL
1 Hafta Hotfile : 5 TL
1 Hafta fileserve : 5 TL
1 Hafta FileSonic : 5 TL
1 Hafta Oron : 5 TL
1 Hafta Megaupload : 5 TL

15 Günlük Premiumlar.

15 Günlük RapidShare : 7 TL
15 Günlük Hotfile : 7 TL
15 Günlük Fileserve : 7 TL
15 Günlük FileSonic : 7 TL
15 Günlük Oron : 7 TL
15 Günlük MegaUpload : 7 TL
15 Günlük DepositFiles : 7 TL

1 Aylık Çoklu Premium Tarifesi :

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - Fileserve = 25 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - Filesonic = 25 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile = 15 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - Oron = 25 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - MegaUpload = 25 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - DepositFile = 25 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - Brazzers Elite = 25 TL

1 Aylık= RapidShare - Hotfile - NautyAmerica = 25 TL

3 Aylık Çoklu Premium Tarifesi :

3 Aylık= RapidShare - Hotfile = 35 TL

3 Aylık= RapidShare - DepositFile = 35 TL

3 Aylık= RapidShare - Hotfile - Fileserve = 65 TL

3 Aylık= RapidShare - Hotfile - DepositFile = 50 TL

-------------------------------------------------------------------------

Fiyatlarda İndirim Yapılmıştır.
1 Aylık Alınan Premiumlarda Şifre Ve Maile Değişikliği Olmamakta 2 Ve 3, Ay

Uzatarak Alırsanız Hesabı Size Verebiliriz.

Paypal : [email protected]
PTT: 6350133
Gatanti Bankası :
Hesap No : 6653547
Şube : 399
Hesap Sahibi : Yunus Emre Temiz

Garanti Ve PTT Eklenmiştir.

Parayı Yatırdıktan Sonra Mail Veya MSN" den Yazarak Bildirirseniz İşleminizi Kolayca Gerçekleştirebiliriz

msn Adresim: [email protected]
Not: Eğer msnde Deilsem Lütfen Bana Mail Atınız.

marslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bugünlük lazım hocam, nasıl yapabiliriz? msn'de ekledim ama online değilsin..

emviem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, bugün öğlen saatlerinde rapid hesap satın alabileceğim yerleri araştırırken google'da bu sayfada "small" adlı kullanıcı tarafından verilmiş ilanı gördüm. yukarıda verdiği msn adresi üzerinden kendisiyle görüştüm, belirttiği gibi 6 aylık bir rapid hesap için kendisine garanti bankası üzerinden 26 tl'lik bir havale yaptım. bir süre hiç yanıt gelmedi ve 2 dakika sonra msn'den offline oldu ve tekrar online olmadı. bu msn adresine email atarak bana yanıt vermemesi durumunda bunu bir aldatma/sahtekarlık olayı olarak kabul edip, ilan verdiği sitelerde kendisini ifşa edeceğimi söyledim, şu saate kadar hala bana bir yanıt vermiş değil ve tahmin edebileceğiniz gibi hesabıma puan gönderilmiş de değil.

güvenilir görünen bir sunumu var, isim ve başka çeşitli bilgiler verilmiş ilanda ve herhangi bir yerde bir şikayete falan rastlamadım. o yüzden de güvendim ama şimdi kandırıldığımı hissediyorum.

eğer bu şahıs buradan veya email yoluyla vs bana bir izahatte bulunur, durumu açıklayabilirse, herkesin huzurunda kendisinden özür dileyeceğim. ama aksi durumda (eğer ölüm-kalım türü bir nedenle işlemi gerçekleştiremedi gibi bir durum yoksa) kendisinin bir sahtekarlık yaptığı sonucuna varılması gerekecektir ve herkesin bu konuda uyarılması gerekir diye düşünüyorum.

yaptığım ödemenin sanal dekontunu yayınlayabilirim veya gerekirse gidip bankadan gerçek dekontu alıp, tarayıp burada yayınlayabilirim.

emviem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala bir yanıt/açıklama gelmiş değil.

small

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, bugün öğlen saatlerinde rapid hesap satın alabileceğim yerleri araştırırken google'da bu sayfada "small" adlı kullanıcı tarafından verilmiş ilanı gördüm. yukarıda verdiği msn adresi üzerinden kendisiyle görüştüm, belirttiği gibi 6 aylık bir rapid hesap için kendisine garanti bankası üzerinden 26 tl'lik bir havale yaptım. bir süre hiç yanıt gelmedi ve 2 dakika sonra msn'den offline oldu ve tekrar online olmadı. bu msn adresine email atarak bana yanıt vermemesi durumunda bunu bir aldatma/sahtekarlık olayı olarak kabul edip, ilan verdiği sitelerde kendisini ifşa edeceğimi söyledim, şu saate kadar hala bana bir yanıt vermiş değil ve tahmin edebileceğiniz gibi hesabıma puan gönderilmiş de değil.

güvenilir görünen bir sunumu var, isim ve başka çeşitli bilgiler verilmiş ilanda ve herhangi bir yerde bir şikayete falan rastlamadım. o yüzden de güvendim ama şimdi kandırıldığımı hissediyorum.

eğer bu şahıs buradan veya email yoluyla vs bana bir izahatte bulunur, durumu açıklayabilirse, herkesin huzurunda kendisinden özür dileyeceğim. ama aksi durumda (eğer ölüm-kalım türü bir nedenle işlemi gerçekleştiremedi gibi bir durum yoksa) kendisinin bir sahtekarlık yaptığı sonucuna varılması gerekecektir ve herkesin bu konuda uyarılması gerekir diye düşünüyorum.

yaptığım ödemenin sanal dekontunu yayınlayabilirim veya gerekirse gidip bankadan gerçek dekontu alıp, tarayıp burada yayınlayabilirim.

Hocam Kusra Bakmayın Kardeşim Hastaneye Kaldırdılar. Bundan Dolayı Dun Sizle Görüştükten Sonra Çıkmam Gerekti gece 02:30 da eve döndüm sizide mahçup ettim MSN Deyim Şuan Girin Konuşalım

emviem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajı şimdi okudum. msn'deyim ama şu anda da siz online değilsiniz. bekliyor olacağım ve burada insanlara durumla ilgili açıklamamı ondan sonra yapacağım.

emviem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım msn'de ben online olduğumda sen yoktun. 15:30 - 16:30 arası. ama sana mesaj atıp puan göndereceğin rapid hesabını, email'i verdiğim halde neden hala puanları göndermediğini ve buna dair bir açıklama yapmadığını merak ediyorum.

emviem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şahıs bana ücretini ödettiği puanları hala göndermedi ve bugün üçüncüsünü gönderdiğim email'lerin herhangi birine de yanıt vermedi. 26 liranın derdinde değilim, tek isteğim durumun netlik kazanması. eğer isteseydi, "kardeşimi hastaneye kaldırdık" diye açıklama yapmaya ayırdığı vakte birkaç saniye daha ekleyip bana puanları gönderebilirdi. ama mesele başka birşey gibi görünüyor.

ve anladığım kadarıyla artık bu şahsa ne yeni bir mail göndermemin bir faydası var, ne de burdan daha fazla birşey söylemenin. eğer durumda bir değişiklik olursa sizleri bilgilendireceğim. bir hafta içinde de üyeliğimin silinmesini/dondurulmasını rica edeceğim, çünkü ben webmaster değilim, sadece bu mesele için forum üyeliğiyle ilgili yetkiliye açıklamada bulunup geçici üyelik rica ettim. sağolsun beni kırmadı. çok teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5