İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare indirme araci - Ucretsiz hesaplar icin

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin ihtiyaci oldugunu dusundugum, rapidshare indiriciyi sizinle paylasmak istedim.

Bu arac ile download etmek cok kolay. Linklerinizi kopyala yapistir yapin hepsi sirayla indirilsin.

1. Once firefoxu acin/ sisteminizde yoksa kurun.

2. Bu eklentiyi kurun.
Kod:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/8376

3. FF u kapatip acin sonra TOOLS > Klik RAPIDSHARE DOWNLOADER

Daha sonra biriktirdiginiz rapidshare linklerini kopyalayip yapistirin. Arkaniza yaslanin ve arac kendi kenidine indirsin... CAPTCHA kodlarini girmeyeceksiniz. Sizde cay falan izleyin Yaprak Dokumu izleyin...

NOt: Indirilen dosyalar FFun varsayilan indirme klasorunde olacak. TOOLS>OPTIONS>MAIN ve SAVE FILES TO da goreceksiniz indirilen klasorun yolunu.

+rep

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu çalışmıyor yaw...20 dakkadır ööööle bekliyor :) bende sildim :(

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://cryptload.info/download/

Eklenti değil ayrı bir programdır. Ben bu programla premium hesabına ihtiyaç duymadan rahatlıkla toplu linkleri indirebiliyorum, tavsiye ederim. Yapacağınız tek şey linke veya linklere sağ tuşla tıklayıp kopyala demek, program direk algılıyor ve indirip indirmeyeceğini soruyor. En güzel yanıda örneğin 15 linki seçip kopyala dediniz. Program algılıyor ve linklerin hepsini tek tek kontrol edip aktif olup olmadığını gösteriyor. Silinen linkler kırmızı ile gözüküyor. Ona göre indiriyorsunuz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
http://cryptload.info/download/

Eklenti değil ayrı bir programdır. Ben bu programla premium hesabına ihtiyaç duymadan rahatlıkla toplu linkleri indirebiliyorum, tavsiye ederim. Yapacağınız tek şey linke veya linklere sağ tuşla tıklayıp kopyala demek, program direk algılıyor ve indirip indirmeyeceğini soruyor. En güzel yanıda örneğin 15 linki seçip kopyala dediniz. Program algılıyor ve linklerin hepsini tek tek kontrol edip aktif olup olmadığını gösteriyor. Silinen linkler kırmızı ile gözüküyor. Ona göre indiriyorsunuz.

ip sınırlamasın nasıl aşıyor program ?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Rapidshare ip sınırlaması ve güvenlik kodunu kaldıralı baya oldu. Bunları yaptıktan sonra free kullanıcılara hız sınırlaması uyguladı. 50-60kb'a düştü. Ama şuanda hızlar tekrar 2mbit.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5