İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rapidshare...

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapidshare bir ara çileden çıkarmıştı,kedili falan garip şeyler üretmişti... Eğer Rapidshare yenilenmese bu olacakmış son sistemleri :D
rapid3ir7za2.jpg

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam sen hangi tarihte kaldın yaw rapid artık güvenlik kodunu kaldıralı nerdeyse 15gün oluyor ayrıca sınırsız download hakkı da var :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ne zaman olmuş o? Boşuna mı premium alıyoruz artık

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Free kullanıcılar için hız sınırlaması getirildi..
internet bağlantı hızınız ne olursa olsun, rapidden indirme hızınız 40 küsür KB'yi geçmiyor..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tekli downloadda premium'a da sınır var sanırım. Tek dosyada 150'yi aşmıyor. Dosya ekledikçe paralel onu da 150 ile çekiyor ama anlamadım ben, bilen biri varsa anlatsın :)

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekli downloadda premium'a da sınır var sanırım. Tek dosyada 150'yi aşmıyor. Dosya ekledikçe paralel onu da 150 ile çekiyor ama anlamadım ben, bilen biri varsa anlatsın :)

1- IP'ye download kısıtlaması kalktı..modem resetleme olayı bitti..
2- Free kullanıcılar eskisi gibi aynı anda birden fazla dosya indiremiyor yine. bir değişiklik yok onda.
3- Sayaç hala var..belli bir miktar geri sayım oluyor..
4- Güvenlik kodu rapidshare.com sitesinde kalktı.
5- bağlantı hızınız ne olursa olsun 40-50 KB arası oynuyor..daha yukarısını göremiyor..

Başlangıçta iyi gibi görünsede, free kullanıcılar için hız sınırlaması hiçte iyi olmadı.. 100 MB'lık bir dosya çok uzun sürede iniyor. Alışmışız hızlı indirmeye..:)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://cryptload.info/

Premium üyeliği olmayan kullanıcılar bu programı indirin. Rapid linklerini programa dizin ve o sırayla indirsin. Hız ortalama 50 ama aceleniz yoksa bence gayet güzel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5