İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RBS Freelancer Script'i Kuramıyorum ! Yardım !!!

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ,
(Öncelikle konuyu yanlış bir yere açtığı isem şimdiden özür dilerim.)

Başlık da belirttiğim gibi piyasada ücretsiz olarak bulunan RBS Freelancer 1.5 script'i indirdim daha sonra hostuma kurmak için attım daha sonra kurulu ile ilgili kısa bilgileri yazıp devam ettim her seferinde kurulumu tekrar başadönüyor yani kurulum bitmiş Bol Şans yazıyor ve alt kısımda 2 buton ( Anasayfaya Git ) ( Admin Paneline Git ) anasayfa ya git butonuna tıkladığım zaman kurulum tekrar başlıyor admin paneline gitmek istediğim zaman da sayfa açılmıyor hata veriyor.Kafamdaki 2 soru işaretine cevap bulabilmek için sizden yardım istiyorum acaba benim hostta mı problem var yoksa script'e mi ? ( Tabi sorun benden de kaynaklanabiliyor olabilir ;) )

eğer bu konuda yardım edip kendi hostuna kurup denemek isteyen arkadaşlar olursa ve ya işine yarayacak arkadaşlar olursa diye download linkini vereceğim

Download Link:
http://www.cogzidel.com/products-rbs/rbs_1.6.zip

Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5