İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Re: multipage

A

Anonymous

Misafir
selamlar, formun üzerinde bir multipage içindeki textboxı veya butonu nasıl kullanabilirim (form uzerindeki textbox gibi kullanamıyorum) teşekkürler ([email protected])

A

Anonymous

Misafir
vb'de tab geçişleriyle kullanılan multipage objesi var. bunun üzerine textbox, command button vb (formun üzerinde kullanılan ) objeler eklenebiliyor. benim problemim bunu nasıl kullanabilceğimi çözememiş olmam. yeterli açıklama oldumu bilemedim ama isterseniz e-mail'le ekranları gönderebilirim.

A

Anonymous

Misafir
Selam arkadaş
Sen multipage nesnesi yerine SSTab denen bir nesne var sanırım senin istediğin tab işlevini rahatça yapar bu windovsun tab işlevi daha gelişmiş tablara resim atayıp renklerine yazı renklerine falan ayar atabiliyorsun.
Senin dediğin multipage e bende bir anlam veremedim.Sanırım value değerine göre kod yazılarak kullanılıyordur.Eğer işine yarıyacaksa sana SSTab ı tavsiye ederim.Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi