İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

realist.gen.tr yaptıgı işe bakın

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba
Sanalkeyif .com
http://www.sanalkeyif.com/mp3.asp adresli siteniz için REALIST'e başvurunuz
değerlendirilmiş, ancak siteniz ; istenmeyen içerik
(http://www.sanalkeyif.com/manken.asp) nedeniyle kabul edilmemiştir.

ya adamalra bakım sitemin içind eböyle bir link var diye üyeliğimi iptal etti tekrara başvurduım red geldi ??

kendi sitelerindeki arama motoru sayasinde google indexkkliyor eroik olarak kelimeleride var ama sanki bütün üylerinde hiç manken vss linki yok sanki ya

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
amaçları ne acaba milltei yuarıdan göre göre 400 üyeyei gecemediler bir türlü işer yapa yapa.. bir dahamı allah derim kesinlikle üye yapmam hiç bir sitemii

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde öyle kategoriden dolayı hiç almadılarda alevli bi mail attım varsa söyle atayım dediler bi sürü site var hatta reklamını alıyor...
lan nerden ekmek yediğiniz belli size onu yedirten adamlarada adam gibi davranın bunlara halk diliyle konuşucam ozaman kesin beni banlarlar :p
..................................... herifleri
boşluk doldurmaca oynayın artık ;)

Z

zeynelkoc

Misafir
valla iyi site ya günlük 1000 e yakın çıkış yapıyor :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok ya bu adamalar ile çalışılmaz ben bildim bileli 40 üye ile gidiyorlar taam tasarım + sistem olarak sagalm ama çalışma prensipleri biraz sert yani suanki üyelerini dolaşsanalr benim atılma nedenimden sanırım %70 atılır diyorum.. başka bişi demiyorum realist.gen.tr protesto ediyorum buradan..

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kımıl kımıl fotograflar dolu yavrum seninde siten :) kudurmasın millet gorup diye almıyoru topliste ahahahaha

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehe mynet başvursa Kadınca bölümünüzü kaldırım magazin haberleri yayınlamayın alalım der bunlar, der ve yatarım :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
en baştaştan ucankus.com bu site dedilermi oo ünlük magazin sitesi derler biz onların koydugu resmi koydukmu eg-zotik olur alla ben analamdım gitti bu işi

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
realist iyi hit yolluyor önceden yollamıyodu ama. şimdi ilk 10 lardayım. 500 - 600 civarı yolluyor. valla diyecek bişey yok. :))

Z

zeynelkoc

Misafir
ben bana gelen hite bakarım gerisi beni ilgilendirmez günlük 1000 tekil civarı yolluyor o da bana yeter :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5