İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RedCode TASARIM™-(Logo,Banner,Afiş,Arayüz,Broşür,Rank) Uygun Fiyat,Kal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

* Yukarıdaki Logoya tıklayınca sitemize yönlendiriliceksiniz *
* Resimleri kaliteli ve büyük halini görmek için üzerlerine tıklayınız *
* 20-11-2013 Tarihinden itibaren adobe illustrator ve Cinema 4D programları ile çalışılmaya başlanmış , yaptığımız tasarım seçeneklerine " 3D Logo , 3D İntro ve Vectörel Logo " çeşitleri eklenmiştir.Bu seçeneklerle alakalı en kısa zamanda referanslar çoğaltılıcaktır.Adobe illustrator programı ile yapılan logoların tamamı vectörel olup bastırılabilicek düzeydedir *

* Facebook adresimize gitmek için tıklayınız *
İletişim Bilgileri ;
Telefon :0507 413 8461
w w w . r e d c o d e . w e b . t r

O5yjQ.png

dgbM8.png
DTo01.png
GsCWn.png

fi8tD.png
DTo01.png
7X2JS.png

T8dNe.png

7Jst.png

LYhoq.png

v25sz.png

v0gvj.png

u5pxm.png

tynu1.png

VyJ4v.png

pKbGc.png

PUlph.png

gWfk.png

MgG.png

tynud.png

DJxra.png

v0gxm.gif

uvxvu.png
uvxxg.png

[video=youtube;e82cDrMhkQ8]https://www.youtube.com/watch?v=e82cDrMhkQ8[/video]
[video=youtube;5YynnDnMexg]https://www.youtube.com/watch?v=5YynnDnMexg[/video]
https://www.youtube.com/watch?v=ZQs-Z7BOc48
https://www.youtube.com/watch?v=MEmr7o829u8

* Yukarıdaki Logoya tıklayınca sitemize yönlendiriliceksiniz *
* Resimleri kaliteli ve büyük halini görmek için üzerlerine tıklayınız *

* Facebook adresimize gitmek için tıklayınız *
İletişim Bilgileri ;
Telefon :0507 413 8461
w w w . r e d c o d e . w e b . t r

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
02.11.2013 Tarihinden itibaren " redCode Web-Tasarım Hizmetleri " adlı logomuz değişmiştir.
Ayrıca 1 Adet logo ve 1 Adet kendi facebook sayfamıza ait olan facebook cover çalışmamız sizlere sunulmuştur.
Satışlarımız devam etmektedir , iş alımı açıktır.

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
İş alımı açık ve konu günceldir.

1 Adet Logo referans eklenmiştir.
İş Alımı açık ve konu günceldir.

muhgoren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günceldir , iş alımı açıktır.

Arkadaşla arayüz tasarımı konusunda anlaşıldı çalışmaya başladık benim düzeltmelerimle tema düzene sokulmuştu tema daha bana verilmeden özel stoklu olarak başka bir forum sitesinde satışa konulmuş ve daha sonra bana teslim edilmiştir.Ben bunu fark edince ya aynı gün yeni temayı istedigimi yada ücret iadesini yapılmasını istedim benden 3-4 süre istediler.Ben o olaya ragmen yine süre verdim ama 10 günden fazla olmasına ragmen hala bir anasayfa tasarımı bile piyasa çıkmamıştır.ücret iadesi istedigimde ben sizi 10-15 aradım tele bakmadınız gibi laflar yapıyor arkada oysa sadece 1 kere aradı bende başka bir toplantıda oldugum için açamadım.En son skype den ücret iadesi istedigimde ben sizi aradım bakmadınız falan filan gibi cümleler kullandı daha sonra ve sürekli işi tasarımcı dedigi kişiye aktarıp duruyor. Oysa ben diyat dahil olmak üzere her şeyi en baştan kendisi ile konuştum.
Çalışıcak kişiler bu mesajı okumadan çalışmasın çok sorumsuz bir kişi.

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşla arayüz tasarımı konusunda anlaşıldı çalışmaya başladık benim düzeltmelerimle tema düzene sokulmuştu tema daha bana verilmeden özel stoklu olarak başka bir forum sitesinde satışa konulmuş ve daha sonra bana teslim edilmiştir.Ben bunu fark edince ya aynı gün yeni temayı istedigimi yada ücret iadesini yapılmasını istedim benden 3-4 süre istediler.Ben o olaya ragmen yine süre verdim ama 10 günden fazla olmasına ragmen hala bir anasayfa tasarımı bile piyasa çıkmamıştır.ücret iadesi istedigimde ben sizi 10-15 aradım tele bakmadınız gibi laflar yapıyor arkada oysa sadece 1 kere aradı bende başka bir toplantıda oldugum için açamadım.En son skype den ücret iadesi istedigimde ben sizi aradım bakmadınız falan filan gibi cümleler kullandı daha sonra ve sürekli işi tasarımcı dedigi kişiye aktarıp duruyor. Oysa ben diyat dahil olmak üzere her şeyi en baştan kendisi ile konuştum.
Çalışıcak kişiler bu mesajı okumadan çalışmasın çok sorumsuz bir kişi.

Muhammed bey , kaç kere anlattım anlamamazlıktan geldiniz , o gün stok durumu paylaşıldığı anda emre bey'e bildiri yapıp dakikasında kaldırttım , çünkü karışıklık nedeniyle o tema ortaya konuldu . Fakat siz hala arkadaşlarım gördü o tema olmaz vs vs diye uzatmaya başladınız.
Emre bey'in dediklerine göre size revize hakkı vermiş ve siz kabul etmeyince tekrar baştan bir çizim yapmış fakat siz skypede online olmadıgınız için sizle iletişim kuramıyormuş , burda gelipte böyle haksız yorumlar yapmanız çok yanlış.Size 3 revize hakkı verildiği halde bu trip ile tabir edilen hareketlerinizi yapmanız yüzünden , emre bey bütün temayı baştan çizip hepsini ayarlamış bulunmakta , eğer bir zahmet emre bey'i arkadaşlığa ekleyip , online olursanız gerisi halledirir.Sizden kaç kere özür diledik , hata yaptık dedik , karışıklık olduğunu belirttiğimiz halde siz daha bizi aşağılayıcı cümleler kurmaya gerek duydunuz .
Sizin temanız , baştan çizilip , anasayfa , iletişim , hakkımızda , paketlerimiz vs gibi bütün sayfalar baştan çizdirildi , fakat siz online olmadıgınız için size bir türlü iletilemedi.Eğer skypede online olursanız , tasarımınız gösteririp verilicek fakat siz 2-3 gündür düzenli olarak girmemektesiniz ..!

muhgoren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhammed bey , kaç kere anlattım anlamamazlıktan geldiniz , o gün stok durumu paylaşıldığı anda emre bey'e bildiri yapıp dakikasında kaldırttım , çünkü karışıklık nedeniyle o tema ortaya konuldu . Fakat siz hala arkadaşlarım gördü o tema olmaz vs vs diye uzatmaya başladınız.
Emre bey'in dediklerine göre size revize hakkı vermiş ve siz kabul etmeyince tekrar baştan bir çizim yapmış fakat siz skypede online olmadıgınız için sizle iletişim kuramıyormuş , burda gelipte böyle haksız yorumlar yapmanız çok yanlış.Size 3 revize hakkı verildiği halde bu trip ile tabir edilen hareketlerinizi yapmanız yüzünden , emre bey bütün temayı baştan çizip hepsini ayarlamış bulunmakta , eğer bir zahmet emre bey'i arkadaşlığa ekleyip , online olursanız gerisi halledirir.Sizden kaç kere özür diledik , hata yaptık dedik , karışıklık olduğunu belirttiğimiz halde siz daha bizi aşağılayıcı cümleler kurmaya gerek duydunuz .
Sizin temanız , baştan çizilip , anasayfa , iletişim , hakkımızda , paketlerimiz vs gibi bütün sayfalar baştan çizdirildi , fakat siz online olmadıgınız için size bir türlü iletilemedi.Eğer skypede online olursanız , tasarımınız gösteririp verilicek fakat siz 2-3 gündür düzenli olarak girmemektesiniz ..!

ben sadece son 2 gündür akşamalrı skype de degilim onun haricinde sabah 10 dan akşam 8 e kadar online oluyorum emre bey zaten ekli bende daha bugun itibari ile bir ana sayfa bile tamam degilken bana hala laf söylüyorsunuz yaptıgınız iş ortada bana yapılan bir çizim neden satışa konulur yanlışlık yapılırsada bunun bedeli bellidir bizi sizinle ayın kaçında anlaıştık revize atrihi en zamandı kaç günde de bitircez dediniz bugun kaç gün oldu ben magduriyetimin bedelini kim ödücek

uthps.png

emre beye yazdıgım cevap (hani silmişim ya )

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ben sadece son 2 gündür akşamalrı skype de degilim onun haricinde sabah 10 dan akşam 8 e kadar online oluyorum emre bey zaten ekli bende daha bugun itibari ile bir ana sayfa bile tamam degilken bana hala laf söylüyorsunuz yaptıgınız iş ortada bana yapılan bir çizim neden satışa konulur yanlışlık yapılırsada bunun bedeli bellidir bizi sizinle ayın kaçında anlaıştık revize atrihi en zamandı kaç günde de bitircez dediniz bugun kaç gün oldu ben magduriyetimin bedelini kim ödücek

uthps.png

emre beye yazdıgım cevap (hani silmişim ya )

Bana düştüğü notta cenazesinin olduğunu ve gündüzleri giremediğinden bahsetti , fakat bunu size diyorum ve beni bağlamaz diye kabaca bir tabirde bulunuyorsunuz...

muhgoren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana düştüğü notta cenazesinin olduğunu ve gündüzleri giremediğinden bahsetti , fakat bunu size diyorum ve beni bağlamaz diye kabaca bir tabirde bulunuyorsunuz...

sizin yaptıklarınızdan sonra bu davranışım normal oldugunu düşünüyorum

valla üstad şuan hiç bir şey açıklayacak ne halim nede vaktim var

bu sizin yazınız...

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konumuza ;
" 20-11-2013 Tarihinden itibaren adobe illustrator ve Cinema 4D programları ile çalışılmaya başlanmış , yaptığımız tasarım seçeneklerine " 3D Logo , 3D İntro ve Vectörel Logo " çeşitleri eklenmiştir.Bu seçeneklerle alakalı en kısa zamanda referanslar çoğaltılıcaktır.Adobe illustrator programı ile yapılan logoların tamamı vectörel olup bastırılabilicek düzeydedir " açıklaması yazılmıştır.
Ayrıyetten 4 adet logo , 2 adet arayüz , 4 adet intro çeşitleriyle alakalı referanslar eklenmiştir.
Konumuz günceldir.
İletişim ;
Telefon : 0507 413 8461
Facebook : www.facebook.com/redcodewebtr

redCode Tasarım

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konumuzdaki referanslarımıza 1 Adet Facebook Cover eklenmiştir.
Konumuz günceldir , iş alımı açıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5