İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reddragon35 zevkine -Rep kullanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Şimdi bu arkadaşın kulaklarını bu saatte bi ton çınlattım muhtemelen kendisinde pireler uçuşuyor bu saatte.

keyfi olarak

http://forum.iyinet.com/link-degisim/162848-dizi-film-siteleriyle-link-degisimi.html

Açtığım bu konuda olumsuzluk gerektirecek bi yazım yoktur ama bu zavallı bana -rep vermiştir buna bir çözüm bulunmalı hiç tanımadığım bu şahsiyet belliki bir derdi var onuda mesajlarda -rep vererek kendini tatmin ediyor bu işe bi çare bulun !

• Like
Reactions: May

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Dostum , Rep konusu açmak yasak!

Reputiton sistemi bence deaktif edilmeli yerine Like eklentisi getirilmeli.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ee ozaman ben şimdi bunu bana söylediğin için sana -rep vereyim iyi olurmu :s kapansın rep daha iyi like sistemi kurulsa daha iyi olur.

Ekleme: rep konusu açmak yasak diyorsunda anasayfadan itibar puanı kullanılmalı diye yönetim bas bas bağırıyordu nasıl olacak madem itibar puanı kullanıcıların güven önceliğine sunuluyorsa bizimde itibar puanımızı korumak en doğal hakkımız en azından haksız yere kullanılmaması lazım !

T

themaniac

Misafir
Asil bunu Mathaixbars'a soylemek lazim hocam. Adam ayni konuda 2 kere -REP vermis. kendi Rep'i fazla oldugu icin ona guvenio. Ve anlasilan onun kullanici grubu ayni konu icinde 2kere rep verebiliyo. o da -rep vermis bana 2 kere. ama sagolsun baska arkadaslar destek cikiyorlar ve +rep veriyorlar. SENIN GUCUN DE BIR YERE KADAR KARDESSSS

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sen sus sen hakettin :D Hee bu arada imzandaki senin sitense sansürde ilk gidicekler arasında bunuda biliyormusun bilmiyorum ama :D

D

dreaministanbul

Misafir
buna kim karışabilirki.
kulanılması için verilen bir yetkiyi (hakkı)
bir üye kurallar çerçevesinde istediği şekilde kulanır.
sanamı soracak - veya + rep kullanayım diye ?

bende senin nickini beğenmedim.
-rep kullandım.
şikayet ette forum'dan atsınlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Forum kuralları var ama zevke - rep veremiyorsunuz.Ona itafen yazmış.

D

dreaministanbul

Misafir
bunun zevki yokki.
yani durduk yere birisine neden -rep verilirki.
başka bir şekilde bir rahatsızlık yaşamıştır.
o konuda -rep kulanmıştır.
örneğin bende arkadaşın nickine değil.
geyikhane'de makara amaçlı açtığım bir Konuyu geyikhane'nin kapatılması için sebep göstermesinden dolayı -rep kulandım.

T

themaniac

Misafir
Hayir birseyi yaziyi paylasimi dusunceyi herneyse begenmezsin ve -rep verirsin bu herkesin hakkidir.

AMA ADAM AYNI YAZI ICIN 2 KERE -REP VERMIS. ben anlatamiyorum sanirim. -rep verilir sorun degildir. ama adam kendi uyelik seyini kullanarak 2 kez rep kullanmis. normal uyeler 2 kez rep kullanamiyorlar. sistem izin vermiyor. ayrica mathiaxbars -rep verdigi zaman -5 -5 eksiliyor rep. cunku adamin REP'i fazla. O'da buna guveniyor bence. ben bunu dile getirmek istedim.
Hee eger kendisince hakli olduguna inandigi seyi yapiyorsa samimi olarak, amenna. arkadas es gecmiyorsa hicbir meseleyi ve buna da onem verdiginden vermisse anlarim amaaaaa ben onca ucretli verilen seyleri ucretsiz anlattim. onca yararli paylasimim da var, arkadasin hic repini falan gormedim. burdan da samimiyetten suphe ederim.

D

dreaministanbul

Misafir
ortada bir haksızlık varsa.
çözümlenmesi gerekir diye düşünüyorum.
sizin +rep kulanma yetkiniz var.
üç beş arkadaş +rep versinler arkadaşa.
adalet yerini bulsun işte.
veya farklı ne yapılabilirki

T

themaniac

Misafir
hocam mesele -rep +rep vermek degil. mesela insanlar sana guvenmis +rep vermisler ve yillardir burda olupta yuksek replere ulasip sonrada o gucu kullanarak insanlara guc gosterisi yapmak olarak goruyorum ben bunu ve buna tepkiliyim.

R

RadoyNet

Misafir
ben size + repinizi verdim hocam, rep için normalde konu açılınca ceza alırsınız ancak mesajımı uyarı olarak alabilirsiniz.

Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5