İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ref4bux min 0,01 $

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
W5R9.jpg

destek icin tesekkurler

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site sizin yerinize otomatik tiklama yapan bir program koymus, reklam kilitini actiktan sonra yukarda solda "autosurf" a tikliyorsunuz o gorevini yapiyor butun reklamlara tikliyor

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
odeme icin account yazan yere tikliyorsun acilan sayfada yukarida sagda sari kutular icinde "withdraw" a tikliyorsun yine acilan sayfada en altta odeme metoduna gore siklar var hangisini kullaniyorsan seciyorsun.
kolay gelsin

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 haftalik uyelik yukseltme 0,10$
otomatik tiklama ucrete tabi oldu 0,01$

EmreDnmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
refinden üye oldum fakat login olamıyorum tıklanmıyor login yerine.

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman adres cubugunda = isaretinden sonra login yaz :ıslık:
tesekkurler bu arada

BLadeCombat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
srefinden üye oldum bol kazançlar site clixsense tarzı baya sağlam bi siteye benziyor tasarımından belli

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tesekkurler
kolay gelsin .
ben yas tahtaya basmam (biri yiterse o baska), blogumda ise yarayan cok guzel siteler var hergun guncellemeye calisiyorum, bildiginiz scam siteler varsa eger (ptc arastirma sitelerinde bulunmayan sitelerden olursa iyi olur) pm olarak atin lutfen ekleyecegim

EmreDnmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
para almayı denedim fakat,

Bu alışverişin ödemesini şimdi yapmak için PayPal hesabınıza kredi kartı bağlantılayın.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]çıktı, onaylı olmasımı gerekiyor hesabın?[/FONT]

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hic bisey anlamadim, galiba sen para almaya degil vermeye calismissin,parani cekmek icin account sayfasinda yukarada sagda sari zone ustunde withdraw yazan yere tiklamalisin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5