İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans Amaçlı Gelen 5 Kişiye vBulletin ve vBSEO Kurulumu (Ayarları Dahil) Ücretsiz

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ilk 5 arkadaşımıza vBulletin Kurulumu veya vBSEO Kurulumu ücretsiz yapılacaktır.

• vBulletin Kurulumu (Sorunsuz)
  • vBSEO Kurulumu
  • vBSEO URL Re-Write Ayarları
  • vBSEO Sitemap Kurulumu
İşlemleri tamamen ücretsizdir.

İletişime geçmek için pm isteyiniz lütfen..

vBulletin Kurulup Teslim Edildi
GitmekaL
piryolu vBseo Ayarları Yapıldı

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
güzel iş elimde şuan boşta vb site yok keşke olsaydı fazladan :D
hayırlı işler...:harika:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
vbulletin paralı değil mi? marezini kursak sonradan lisans alabiliyor muyuz? bir de marezde olmayıp sadece ücretli lisans alınınca kullanılan eklentisi ya da özellikler var mı?

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
vbulletin paralı değil mi? marezini kursak sonradan lisans alabiliyor muyuz? bir de marezde olmayıp sadece ücretli lisans alınınca kullanılan eklentisi ya da özellikler var mı?

lisans aldığınız zaman kullanılan özel bir eklenti yok vbulletin ücretli bir sistem marezi kurdunuz sonradan lisans aldınız diyelim yedeğini alıp lisanslı vbulletin kurulduktan sonra yedeği kurup kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk 5 arkadaşımıza vBulletin Kurulumu veya vBSEO Kurulumu ücretsiz yapılacaktır.

• vBulletin Kurulumu (Sorunsuz)
  • vBSEO Kurulumu
  • vBSEO URL Re-Write Ayarları
  • vBSEO Sitemap Kurulumu
İşlemleri tamamen ücretsizdir.

İletişime geçmek için pm isteyiniz lütfen..

benim sitem icin yaparmisin

GameStaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam benim siteye de bir el atarsan sevinirim.. hatta pleskimden yer bile verebilirim :)

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tesekurler Raqe simdi konuyu gordum.. Arkadas yaptigi isde cok iyi basarilar dilerim kolay gelsin..;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5