İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Referans Amaçlı İLK 15 KİŞİYE Profesiyonel SEO ÇALIŞMASI!

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptığınız gayet güzel tabi ki ama ben bir not düşmek istiyorum.Profil,blog vs linkler sadece seo değildir.!

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Profil backlink ile seo yaptığınızı mı legalpara ediyorsunuz? Backlink tek başına hiç bir şeyi karşılamaz. Backlink kasabilmek seo yapabilmek değildir. Bu yaptınız çalışmanın adı seo değil "Profil backlink çalışmasıdır" ve yeri link "Link Pazarı"'dır. İyi çalışmalar dilerim.

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profil backlink ile seo yaptığınızı mı legalpara ediyorsunuz? Backlink tek başına hiç bir şeyi karşılamaz. Backlink kasabilmek seo yapabilmek değildir. Bu yaptınız çalışmanın adı seo değil "Profil backlink çalışmasıdır" ve yeri link "Link Pazarı"'dır. İyi çalışmalar dilerim.

Evet kendimi SEO uzmanı olarak görüyorum bir sakıncası mı var?? Sadece profil backlink kasmıyorum! Linkwheels, Blog backlink, trustrank, sosyal imleme vs. gibi tüm çalışmaları yapıyorum.

Asıl çalıştığım site www.webmastersitesi.com dur. Asıl trade görmek istiyenler, referanslarımı görmek istiyenler lütfen ordan iletişime geçsinler. Asıl çalışmaları orda yapıyorum!

WebmasterSitesi Profil: http://www.webmastersitesi.com/atabay-103204.html

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İngilizce içerikli sitelerle çalışıyorsanız bende denemek isterim, sonuçlar güzel olursa diğer sitelerim içinde ücretli çalışabiliriz. Hayırlı işler.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Evet kendimi SEO uzmanı olarak görüyorum bir sakıncası mı var?? Sadece profil backlink kasmıyorum! Linkwheels, Blog backlink, trustrank, sosyal imleme vs. gibi tüm çalışmaları yapıyorum.

Asıl çalıştığım site www.webmastersitesi.com dur. Asıl trade görmek istiyenler, referanslarımı görmek istiyenler lütfen ordan iletişime geçsinler. Asıl çalışmaları orda yapıyorum!

WebmasterSitesi Profil: http://www.webmastersitesi.com/atabay-103204.html

Sadece backlinkle seo danışmanı olunuyorsa o halde hepimiz seo uzmanıyız :msp_biggrin:
Başarılar dilerim size.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Profesiyonel , Profesyonel bir hizmet sağlamak için başlıktan itibaren bütün konu içeriği bilgisiz ve kör bir çalışmayı ortaya koyuyor amacım konuyu baltalamak değil.

internetteticaret.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece backlinkle seo danışmanı olunuyorsa o halde hepimiz seo uzmanıyız :msp_biggrin:
Başarılar dilerim size.

Süper bir yaklaşım arkadaşım. Eğer webmastersitesi.com a girersen neler yaptığımı görürsün. Backlink haricinde aklına gelebilecek tüm SEO işlemlerini yapıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5