İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Referans Amaçlı Satılık Orjinal Parfümler!

aktassa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili arkadaşlar. Sitede yeni olduğum için referanslara ihtiyacım var. Bende ürünlerimin ne kadar uygun olduğunu ve kaliteli olduğunu sizlere ispat amacı ile bu ilanı açıyorum.!.

İlk seferde güven konusunda aklınızda soru işareti kalmaması açısından isterseniz ilk satışlarımızı satış siteleri üzerinden Güvenli E Ticaret ortamı ile yapalım. Size ürünü göndereyim. Siz kontrol edin. Beğenince onay verin.

İşte elimde olan ürünler!..

Givenchy Play Intense for Her 75ml =====>50TL

Ürünün en dışında jelatin bulunmamaktadır. Zaten benim elime de fısfıs arızalı olarak geçti. Oysa Fısfıs güzel bir şekilde çalışmakta. Test amaçlı kokusuna bakılmıştır. Bu dediklerim dışında da bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Fiyatı bu nedenle çok makul tutulmuştur.Ürünün ayrıntılı resimlerine bakabilirsiniz.

Dolce Gabbana the One for Man 100ml ======>75TL

Ürün kontrol amaçlı olarak açılmıştır. Kokusunda ve şişesinde bir sıkıntı yoktur. Gayet güzel, kalıcı ve bir o kadar da kaliteli üründür. Tavsiye edilir...

Üst mesajımda belirttiğim ürünlerden Chanel Chance 100ml Bayan parfümü de halen satılıktır. İlgilenen arkadaşlar eğer iki ürün alırlarsa çok güzel indirimle karşılaşmaya hazır olsunlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5