İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

registerfly.com & godaddy.com saçmalıgı

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şu güne kadar, her konu acana, isim leke edene, tepki vermiş biri olarak... Bir sorunumu yaziyorum...

Benim 2002 de acmış oldugum domainm var burda, registerfly.com gel görelimki ben bu domanimi turkticarete almak istedikce, ve baş vuru, ödeme yapmışken, bir baktımki... Domanim burda godaddy.com Sizlere soruyorum? bu domainim nasıl godaddy.com trasfer oldu? Acayip gerildim... Domain kısa önemli degil der geçerim. Diyemiyorum, ben o ismi ölen sevdigim için açmıştım... Sizce ne oldu kayıpmı ettim ismi? evet godaddy.com cular savundugunuz yer hakkında bir bilgi istiyorum?

not: Sinirden bir anlık yazdım. Bu firma isim felanmı degişti? bu konular hakkında bilgisi olan bilgi versin lütfen.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Visitistanbul konuyu iyi okumanı tavsiye ederim. Yanlışı eden turkticaret degil!
bana yanlış eden firmalar konuda belirtiklerimdir. goday neresi bilmem bile, nasıl domainimi aldı benden habersiz? Bumu saglam oluşu?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Domain in süresini uzatmazssan domaini satın almazssan godaddy naapsın RegisterFly naapsın
Başvuru ve ödeme alıyor TurkTicaret ama domain başka yerden alınmış dior sonra bu olağan durum halen turkticaret iyi bir firma DEĞİLLLLL...

Kimsede burada goddayci bilmem neci falan değil

Bu kadar stres yapma kırma kırılma olmaz mı ....

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen beni anlamakdamı güçlük çekiyorsun acaba? Süremin bittigini demedim. Sürem bitmedi. Bitse bile godaya ne onu ne ilgi eder? Firmama ödememi ederim günümde ben ama sürem bitmedi... Şuanda bir yeri tam olarak suçlamıyorum. Ögrenmek adına konu açtım. Suçlama yeri forum degil, bana göre başka yerlerdir. Ben bilgi istiyorum... Bilen arkadaşlar yorum edebilirmi? Nedir sizce bu sorun?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bilmiyorum ama turkticaret yerine godaddy de kalmasını öneririm ben domaininizin ben üstüne para vererek türkticaretteki tüm domainlerimi godaddy e transfer ettim güvenmediğim için.Bu hatayı değerlendirin bence..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
isdere domain i kurtarmak adına link deki işlemleri yap ve domain i bi seferliğine godady de uzat daha sonrada godady de ki hesabından istediğin yere transfer edersin ;)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dilini bilmedigim bir yerde bir işlem edemiyorum. Saglamdır, iyidir lafım yok. Lakin nen türk firmasından yanayım. Bakalım godaydan domanimi alabilirsem... Trasfer yapacam tukticare herkez, anladıgı yerde olmalı. Bir sorum olcak godayın dil destegi varmı? Paneller türkçe olarakda varmı?

flod etmemek adına burada yazıyorum...
Trdownloand evet öyle yapacam, süremi uzatacam ve sonra trasfer yapacam. Hayırlısı diyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sen beni anlamakdamı güçlük çekiyorsun acaba? Süremin bittigini demedim. Sürem bitmedi. Bitse bile godaya ne onu ne ilgi eder? Firmama ödememi ederim günümde ben ama sürem bitmedi... Şuanda bir yeri tam olarak suçlamıyorum. Ögrenmek adına konu açtım. Suçlama yeri forum degil, bana göre başka yerlerdir. Ben bilgi istiyorum... Bilen arkadaşlar yorum edebilirmi? Nedir sizce bu sorun?

Asıl sen halen TurkTicaretin rezilliğini anlamak ve idrak etmekte GÜÇLÜK çekiyorsun .. Problem sende yani

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne desem boş puf... Seninle bu konuyu konuşmuştuk, nedenini anlatmıştım. Halan bana bunu diyorsun ne güzel. Ben memmunum. Domanimi alamazsam o övdügün yerden, o zaman fikrin ne olcak görecez. Şuanda konuyu uzatmak istemiyorum. İşlemimi edip bekliycem sonuç ne olcak bakacam.

not: Visitistanbul ben ne dersem hep tersini diyorsun zaten:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5