İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rejuvenate Network Marketing

bigtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rejuvenate firması internetle yaşayanlar için süper bir iş yapısı sunuyor. Yıllardır Klasik Network Marketing sistemleri kullanan firmalar tanıdık. Ancak şimdi Online Network Marketing zamanı.
Rejuvenate firması sağlıklı yaşam ve gençleşme üzerine ödüllü ürünleri üretiyor ve satıyor. Sistem USA de başladı ve hızla yayılıyor. İşimiz internet üzerinden tanıtım, sitelerimiz üzerinden satış ve üye kazandırma işi yapıyoruz. Ancak tüm bunları yaparken ürünleri elimize almıyoruz.
Sistem çok basit işliyor. Sisteme dahil olan üyelere 3 adet hazır site veriliyor. (Dileyenler kendilerine farklı sitelerde yapabilir. ) Bu siteler şu anda 3 dil ve toplam 9 dile ulaşacak. Sistemi tanımak isteyenlere sitelerimizdeki argümanlar, Takım paylaşımlarımız ve online konferanslarla bilgiler veriyoruz. İşi kabul edenler bizim linkimiz üzerinden giderek sisteme katılıyorlar. Teknik olarak çok başarılı bir kazanç ağı var. Hiç kimseyi sistem dışlında bırakmıyor ve mutlaka kazandırıyor.
Açıkçası network marketing sistemleri ile çok uğraşmış ve zaman zaman dili yanmış birisi olarak bu sistemi çok detaylı inceledim. USA, Almanya ve Macaristanda bizden önce başlamış bazı üyelerle de görüştüm. Gerçekten hepsi tam puan veriyor.
İşe ilk başlayanlar (2008 2. yarısı) şu anda 10.000 $ dan fazla gelire ulaşmış durumdalar. Ülkemizde 2-3 aylık olan iş burada dahi 300$ lık aylık kazançlara ulaştı.
Ben bu fırsatın yanımdan geçip gitmesine izin vermedim ve katıldım. Daha önce kaçırdıklarımdan ders alarak tabi.. İşi ve ürünleri incelemek veya katılmak isteyen arkadaşlar için bir destek takımı kurduk. [ Greenline TEAM] Bu takım işe başlayanların daha başarılı olmaları için çalışmalar ve paylaşımlar yapacaktır. Yani yalnız olmayacaksınız.
Okuyanları yormamak için burada kesiyorum. İlgilenen webmaster veya internette kazanç arayan arkadaşları www.rejuvenatetr.com a bekliyorum. Sitede kafanıza takılan veya anlatamadığımız konularla karşılaşırsanız sitedeki iletişim formundan iletmeniz yeterlidir.Ayrıca Haber listesine kaydolarak canlı sunumlardan haberdar olabilirsiniz..
Herkese bol ve bereketli kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5