İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rekabetçi Reklam Filtresi

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu olaydan hepimizin şikâyetçi olduğu ortada. Sizce bu filtrede eklenebilecek site adedi az değil mi? Bu eklediğim siteler kısa bir süre sonra adsense reklamlarımda çıkmıyor, bu yapılabiliyorken Adwords'den neden banlanamıyorlar?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bencede az , o kadar çok türedilerki artık hangisini filtreye sokucağımı şaşırdım

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Google kafasına göre takılıyor. Yani tam olarak dediği şu; "ben istediğim kadar ahlaksız siteleri kabul ederim ve sen bunların sitende gözükmesini istersen engelleyebilirsin. Ama istediğin kadar engelle, reklam ağımdan bunlar çıkmayacak."

Saçma yani. Herkes bu siteyi istemiyorsa neden atmıyorsun ağdan? Anlamak mümkün değil.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
google para kazanıyor öyle veya böyle bunları engelleme yoluna gitmez o yüzden ;

eskiler hep söyler ; eskiden çok kazanırdım şimdi nasıl kazanıyorum diye , eskiden bu saçma reklamlar yoktu kaliteli reklamlar vardı tık başına iyi veriyordu ama artık türkçe içerikte en kaliteli reklamlar bile tık başına düşük veriyor

o yüzden google adsense kullanan birisi eğer temiz ve iyi kazanç istiyorsa türkçe içerikli sitelerinden çok yabancı içerikli site açması gerekli diye düşünüyorum

:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5