İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Reklam Alanlarında Büyük İndirim !

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
- Sitemizin sağ tarafında bulunan 4 adetlik 125×125 boyutlarındaki reklam alanına talipseniz eğer, aylık 10 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecektir.
- Benim fazla param yok blogroll kısmına küçük bir text link eklemek istiyorum derseniz eğer, aylık 5 TL’yi gözden çıkarmalısınız.
- Konu içine reklam verecekseniz eğer 15 TL’ye 468×60 boyutlarda reklam alabiliyoruz.
- Sitemizin üst kısmında bulunan 468x60 boyutlarında ki reklam alanına talip iseniz eğer , aylık 20 TL'yi gözden çıkarmanız gerekecektir
- Tanıtım yazılarınızı yine yukarıda yazdığımız hususlar dışında yayımlatabilirsiniz. Bu tanıtım yazılarınız ana sayfada belli olmayan bir gün boyunca sabit kalacaktır. Bu reklamın bedeli size 25 TL olarak yansıyacaktır.
Web Sitemizin Bilgileri :

Pagerank : 1
Alexa : 600 k.
Dmoz Kaydı : Var
Günlük Ortalam Hit : 70-120 arasında.
Bugüne özel tüm reklam alanları 5 TL'dir . Ödeme yolu Paypal.

06.04.2012 saat : 22.00'da sona erecektir.

* Sadece şu an alındığı kadar süre geçerlidir diğer aylarda yenilemek için normal miktara dönecektir .

SADECE WMARACI ve İYİNET ÜYELERİ BU KAMPANYADAN YARARLANABİLİR .

İletişim için öm atın .

Header Yanı 468x60
Başlangıç : 26.03.12 www.wiiy.net Bitiş : 26.05.12

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5