İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Alımı Başlamıştır

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kusura bakma umarım reklam alırsın ama çok kötü bi site. inan iyi niyetimle söylüyorum siteyi tamamen değiştir bence. her taraftan fışkıran reklamlar o kadar itici ki.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
kusura bakma umarım reklam alırsın ama çok kötü bi site. inan iyi niyetimle söylüyorum siteyi tamamen değiştir bence. her taraftan fışkıran reklamlar o kadar itici ki.

pembekedi eleştirilerin hoşuma gidiyor :) bencede arkadasın sitesi kotu hatta ilk sitesi sanırım amatorce ve her yerde reklam mevcut..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amac hevesini kırmak değil dogruları soylemek bence bu site yapma denemelerinde ilk once icerik hazırla kendine reklam koyma saga sola siteni geliştir daha sonra reklam koyarsın :)

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam
reklamları kaldırdım zaten :) zaten ben pek öyle profesyonel değilim yeni yeni öğreniyorum sizin gibi iyi bilenlerden böyle tavsiyeler alarak daha çok geliştirecem kendimi şimdi nasıl olmuş bi bak bari :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavsiye istersen mesela boyle bir site yapacaksan oncelikle giriş sayfasını kaldır.. hatta bence siteyi komple sil bir blog sitesi kur.. blog nerden bulucam dersen aspindir.com yada hazır olarak blogger.com u kullanabilirsin..

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzel söylüyosunda siten hiç asp ve diğerlerini çalıştırıyomu die sormuyosun :( sadece htm çalışıyo sitede

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asp veya php ikisinden biri mutlaka calısır uzayda barınmıyor ya hostun ya windowstur yada linux :)

+ www.blogger.com dan kuracagın blog icin hostun olması gerekmiyor domaini oraya yonlendirebiliyorsun..

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yapılıyo peki onuda söyle bari :) sonra yönlendirmeyi nasıl kaldıracam peki ?

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımın için saol da ben bundan bişiy anlamadım ya msn varmı orda konuşalım olur mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5