İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Alınacak

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Reklam Verilecek

Özellikle cep telefonları, SMS, MMS (bu en önemlisi - bununla ilgili olursa çok seviniriz), melodi vb. GSM konusu ile ilgili siteler arıyoruz. Reklam fiyatlarınızı (reklam boyut ve türleri ile birlikte, aylık veya günlük olarak, dönüşümlü veya dönüşümsüz olarak) özel mesaj olarak gönderebilirseniz çok sevinirim.

Şu anda Türkiye'de yayın yapan cep telefonu ile ilgili sitelerden farklı bir site, rakip olarak algılamayın. Türkiye'de ilk (olacak değil oldu).

Site resmen açılmadığı için adresini veremiyorum.

Not: Bu arada site kurumsal bir proje değil. Reklam gideri için ayrılan ödenek ne yazıkki sınırlı...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehueuh benim siteye benzemese bari :) millet sitesini çevirmeye başladı hep :)
bende güncelledim eskisini bu hafta atıcam nete :)
ozaman hala reklam düşünürsen gönderirim özelden

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu arada baslik hatali olmus Reklam Satin Alinacak veya Reklam Verilecek olmasi lazimdi.
Herneyse,
WhiteKey: dedigim gibi su anda Turkiye'de bu tur bir site yok. Dert etme kimsenin cep sitesine benzemiyecek :) Bugun yarin duyurusu yapilacak site acilacak zaten.

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavamelodi.com

sms,logo,melodi reklamı konusunda,msn ile görüşelim.chatin reklamı nedeni ile bir fiyat veremiyorum.görüşünce projenize göre bir fiyat çıkarabiliriz.
Bedavamelodi.com
msn:
[email protected]

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site www.resimms.com sms, logo, melodi gibi bir servisimiz/amacımız yok. Sadece sitenin reklamı yapılacak. Resimlerin MMS ile gönderilmesi dışında cep telefonu konusu ile bir alakamız yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5