İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam alınacaktır tekil hit 5000

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
herkese selamlar trdownload. org ye reklam alınacaktır gunluk tekil hit 5000-6000 arası değişiyor webservise gore reklam 468x60 boyutlarında ve tum sayfalarda yayınlanacaktır isteğe gore kontrol panel verebiliriz reklam veren arkadaşa bu panelden istatistiklerini takip edebilir tum sayfalar 468x60 aylık 25 ytl
Not:hitler websevis. e goredir sayac ziyaretciye acıktır herkes bakabilir

saygılar

A

aliozen

Misafir
merhaba, alexa da 331,817 gözüküyorsun ama son bir kaç günde grafikte acaip bir yükselme var. Nasıl yaptın bunu? Webserviste bir ay önceki hitler ile ilgili bilgilere ulaşabilir miyim?

iyi akşamlar

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla arkadaşım aynı şeye baktım Hatta bu bölümü 3 haftadır sürekli takip ediyorum aynı şeye rastlıyorum. Az önce şu msg yi atacakken vazgeçmiştim Ama madem konu açıldı bende yazayım.

Türk tracker lara bu yüzden güvenemiyorum işte. Bir müddettir burada ilan veren tüm sitelerin alexa değerini takip ediyorum. Reklam ilanı vermezden 1 veya 2 gün önce ortalamada milyonda 3.5 olan hit oranı 55 leri aşmış.

http://www.alexa.com/data/details/t...rge&compare_sites=&y=r&url=www.trdownload.org

bu site bugünkü hitlere göre dünyanın ilk 18 bin küsürüncü sitesi ???

K

KingTR

Misafir
extreme tracker kullansanda bilgileri iyice görebilsek yani webservis te kötü değil ama extreme tracker her zaman iyidir...

saygılarımla....

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ust ve alt kısımdaki reklam alanlarımız dolmuştur ilkilenen tum arkadaşlara teşekkurler pop up reklam alanımız boştadır reklam vermek isteyen arkadaşlar bir ustteki mesajdaki msn adresinden veya pm atarak bana ulaşabilirler

saygılar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet arkadaşlar pop up reklam alanımız hala boşta aylik 35 ytl ye gunde 3000 hit almak isteyen yokmu bu arada 3000 terken coğul değil tekil

saygılar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba herkese eniyiler ve enyeniler arasına 175x60 reklam alcam arkadaşlar sitenin suanki tekil hit i 9000 uzeri reklam fiyatı 30 ytl reklam vermek isteyen arkadaşlar ustteki msn adresinden ulaşabilirler bana reklam alınacak site www.trdownload.org

saygılar

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000 tekil yollayabilicen mi popup ile ? 35ytl mi fiyat?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pop up reklam alanı dolu ben yenibir başlık acmamamk icin buraya ekledim mesaj ı eniyiler ve enyeniler arasına aylık 30 ytl ye 170x60 bannerinizi yayınlayabilirim sitenin tekil hit i 9000 dir

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet reklama ihtiyacı olan yok sanırım reklam verecek olan varsa msn den veya pm yolu ile ulaşabilir bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi