İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam alınacaktır

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Cİhanı Alemin en kaliteli 3000 resminin günde 3000 kişinin 80 bin kere seyreylediği sitemde Google dan tırsmam sebebiyle adsense yerine, lima kategorisine tüm seyreyleyenlerin göreceği 468*60 banner ki renkli ise, sizin belirleyeceğiniz tabii makul bir fiyatla :) reklam alınacaktır. ister buradan ister telden iletişime geçebilirsiniz.

www.9sn.net

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyat olrak ne dusunuyrosun ben reklam vermeyı dusunuyorum msn profılımde ıstersne konusalım

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
alemi cihanın en iyi 3000 resminin reklam alanı dolmuştur.. önümüzdeki ay yine görüşmek üzere..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
reklamınız gösteriliyor ama reklamınızın karşılığı olan ücreti hala yatırmadınız. daha sonra reklam verdiğiniz sitelere yatırmışsınız..

size ulaşamıyorum bir türlü; ne msn den ne buradan cevap veriyorsunuz...

bilgilendirin lütfen beni!

G

guajira

Misafir
Pigeon Baba, noldu reklam olayı? Yeni biri çıktı mı? Msn'de yoksun fiyatı konuşsaydık?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
güzel kardeşim yakışmıyor böyle şeyler. yüzyüze bakıyoruz burada..

selamlar
maille ulaşamadım size.
reklam ücreti hakkında bilgilendirebilirseniz beni sevinirim..
sevgiler..

diye pm atıyorum.. dalga geçer gibi aşağıdaki yazıyı yolluyorsunuz bana..

reklam ucretımız 30 YTL dir 1 ay ıcın tum sayfalarda cıkar

lütfen muhattap olmayalım artık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5