İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Alınacaktır

D

deather

Misafir
.

odevturk.com sayfa acilmadigi icin 4000 den fazla tekili var oylemi ? bir kac hata olabilir oda bazen. refresh lediginde duzeliyor ama yeterli bilgin yok sanirim.+ insanlari karaliyarak reklam yapamassin arkadasim. git ilk once rumuzunu degistir istersen. burdaki 1 - 2 click e muhtac olma at elini cebine reklam ver konusacagina. cocuksun yada zekan o seviyede . bir dahada yazama istersen insanlar seni tam tanimasin. herneyse. fiyat olarak 468x60 sabit reklam alanı 50YTL.

O

odevturk.com

Misafir
deather' Alıntı:
odevturk.com sayfa acilmadigi icin 4000 den fazla tekili var oylemi ? bir kac hata olabilir oda bazen. refresh lediginde duzeliyor ama yeterli bilgin yok sanirim.+ insanlari karaliyarak reklam yapamassin arkadasim. git ilk once rumuzunu degistir istersen. burdaki 1 - 2 click e muhtac olma at elini cebine reklam ver konusacagina. cocuksun yada zekan o seviyede . bir dahada yazama istersen insanlar seni tam tanimasin. herneyse. fiyat olarak 468x60 sabit reklam alanı 50YTL.

Sayfanın açılırken sayac.asp de hata verdiğini söyledim ama yanlış anladın sanırım. Sayfanın hiti konusunda birşey mi dedim sana ? Benim ne kadar bilgiye sahip olduğumu nerden biliyosun tanıyomusun beni ? Sayac.asp de hata var diye karalamışmı oldum seni ? kralayarak reklam yapamazsın derken ne reklamı yapmışım onuda pek anlamış değilim ? Rumuza tıklanmıyo bilmiyosun galiba ? Ayrıca sahip olduğum domainin adını rumuz olarak kullanmak gibi bir hakkım var sanırım ?

deather' Alıntı:
burdaki 1 - 2 click e muhtac olma at elini cebine reklam ver konusacagina.

1-2 clicke muhtaç bir site olmadığı görmek için

http://extremetracking.com/open;unique?login=odevturk adresine bakarak günlük tekili hitini görerek susabilirsin sanırım ?

Ayrıca cebimi elime attım ve hiti iyi olan bir sitede reklamım var 2 haftadır ismini söylememe gerek yok. Eğer çok merak edersen özelden atarım sana :)

deather' Alıntı:
cocuksun yada zekan o seviyede . bir dahada yazama istersen insanlar seni tam tanimasin.

Konuşma seviyen kimin çocuk yada çocuk zekasına sahip olduğunu gayet açık olarak göstermekte ve verdiğim cevaplar sana yeterde artar sanırım. İstersen sen daha fazla yazmada zekanın seviyesi daha fazla belli olmasın..

Saygılar...

D

deather

Misafir
1. sen bu cevaplari verirken benim yazdiklarima bakmissin sadece herhalde.

kendi yazdigin yaziya bak dalga gecermis gibi filan. kendinizi ne zannediyorsunuz?

bu karalamak degilde nedir ?

sistem calismiyorsa sizene yani ?

cokmu ilgilendirdi sizi bunu webmaster bolumunde tartismistik herhalde gozleriniz

gormedi yada buralara pat diye zipliyip sacma sapan yazi yazanlardansiniz ?

ilk once forumu iyice bir okuyun bir kac konuya katilin gezin sonra gelin buralarda

estirin. rumuzunun aynisini explorer a yaz bakalim ne cikicak ? reklammi degilmi. arti

daha yeni verdim reklam diyorsun birincisi daha yeniymissin kendi agzinla soyledin

ikinciside ver bakalim reklam verdigin yerin adresini birde ona soralim + verdigin yer kac

kullanicili bir site ? mynete verdin sanirim. birak extreme

islerini stats ac bakalim ne kadar gosterimin ne kadar ziyaret oldugunu. ozeline mesaj

atmiyorum cunki mesaj atamiyorum ozele atmayi ogretirmisin ? 4000 hitle kimi susturabilirsin :) hayatindaki en yuksek hit sanirim bunlar... kimse buralarda kral

degildir kimse buyukluk yapamaz. kim olursan olsun... bence fazla konusma. bu kadar

yeter artik. " önce sitesi açılsın sonra yazar :) " bu sacmalik degilde nedir ? (not: 1 milyon birakiyorum kenara alda yarin cumartesi malum bir yerlere gitmek istersin belki lazim olur.)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki taraftan da rica ediyorum:

kırmayalım birbirimizi, lütfen..

saygılar.

O

odevturk.com

Misafir
Anlama özürlüsün sanırım, reklam yeni verdim demekle yeni olduğum kavramını çıkarabilecek ender kişisin herhalde :)

4 bin çok fazla bir hit değil bunla kendini birşeymi zannediyorsun anladım. Kendi kendini övmeyi yüceltmeyi çok seviyorsun sanırım buda bazı şeylerin hala sende oturmamış olmasından kaynaklanıyor sende. Büyümen lazım biraz (yaş olarak değil akıl olarak).

Reklam verdiğim yerin kaç üyeli olduğu değil bana göndermiş olduğu hit ve bana kazandırdığı değer önemlidir.

Kendini çok büyük bir insanmış gibi göstermen ne kadar değerli olduğunu gösteriyor zaten.

----(not: 1 milyon birakiyorum kenara alda yarin cumartesi malum bir yerlere gitmek istersin belki lazim olur.) -----

Süpersin :) bu lafına dicek bişe bulamıyorum...

Konuşma seviyen çok iyi tebrik felam mı istiyosun birilerinden.. 7 yaşındaki yeğenim inan ki senin seviyenden daha kaliteli konuşmalar yapabiliyor.

O

odevturk.com

Misafir
ReferXchange' Alıntı:
iki taraftan da rica ediyorum:

kırmayalım birbirimizi, lütfen..

saygılar.

Kötü niyetim olmadan atmış olduğum sayac.asp deki hata mesajının yanlış anlaşılması normal olabilir bu konuda uyarı mesaj atabilirdi fakat cocuk zekası bilmem yok büyümemişsin gibi salakça laflar etmesi gerekli cevap hakkımı kullanmam için yeterli sanırım.

Bu konuda son yazımdır.

Saygılar..

D

deather

Misafir
.

odevturk.com' Alıntı:
Kötü niyetim olmadan atmış olduğum sayac.asp deki hata mesajının yanlış anlaşılması normal olabilir bu konuda uyarı mesaj atabilirdi fakat cocuk zekası bilmem yok büyümemişsin gibi salakça laflar etmesi gerekli cevap hakkımı kullanmam için yeterli sanırım.

Bu konuda son yazımdır.

Saygılar..

birsey demeye gerek yok laflar beyinle algilanmali baska yerlerle degil bunlari okuyan kimin ne kadar neyi oldugunu anliyacaktir. laflari anlamamazliktan gelmek ve yanlis yerlere suruklemek bir numarali hedefin senin. ben sonuna kadar yazarim. nokta koymam hic bir zaman. sana bu forumda birsey yapamam. ama insallah birgun karsilasiriz yine. senin gibi kendini cakal zanneden cok cunki.

E

erotika

Misafir
:) ne bu kavgalar ya.. herkes bi havalarda. herkes bi artistliklerde. ayrıca 3 gün 4 bin hit almış site benim gözümde site değildir :). Yani başarılı değildir. Şu an bile elimdeki siteler ile bir yere pop up açtığım zaman 10 bin tekil yapabiliyorum eg-zotik merotik.

Üstel
ik zamanında en iyi sitelerimi satmıştım.

Lütfen boş işlerle uğraşıp ahkam kesmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5