İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam alıyorum.

S

sitemerkezi.net

Misafir
çok uygun fiyatlarda reklam alıyoruz. şuan için ne kadar süreli olduğu belirsiz o nedenle 1 aylık süreli alıyoruz.

diğer alanlar içinde irtibata geçerseniz uygun fiyatlarla reklam yayınlayabiliriz.

www.sitemerkezi.net

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ziyaretçi gönderenlerin altına text kutusu veya listenin en altı 468*60 banner ne kadar? Ve hit nedir?

S

sitemerkezi.net

Misafir
adsl' Alıntı:
ziyaretçi gönderenlerin altına text kutusu veya listenin en altı 468*60 banner ne kadar? Ve hit nedir?

listenin en üstüne reklam 20ytl 1 aylık. altınada 15 ytl olur.

ziyaretçi gönderenlerin altına text reklam 10ytl olur aylık.

S

sitemerkezi.net

Misafir
sayfayı inceleyin reklam vermek istediğiniz yeri söyleyin anlaşırız bir şekilde

S

sitemerkezi.net

Misafir
doğrusu hiç bir yere üye değilim hit sayımı için. günlük 2000 civarı çoğul hit alıyor site ufak bir script ile sayıyorum. girenlerin çoğu tekil sayılır sanırım sürekli sayfaya giren birisi olduğunu sanmıyorum. yinede sitenin hiti artış gösteren bir ivme sergiliyor sürekli.

sol tarafa yeni bir banner ekledim 1 aylık reklam 15YTL olarak. isteyen arkadaşlar iletişim kurabilirler.

adsl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sol taraftaki 15 ytl lik bannerini bi deneyelim bakalım, hesap bilgilerini pm yolla, yapıkredi dışındakilere eft yapıyorum bilgine..

S

sitemerkezi.net

Misafir
bannerı text reklam olarak değiştirdim, sanırım çok daha ilgi çekiyor bu şekilde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5