İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Ekleyemiyorum!

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaslar su an Amerikadayim wordpress tabanli sitemde yaptigim degisikliklerin bir cogu gorunmuyor ornek olarak anasayfaya google plus butonu veya adsense reklami ekleme (sadece adsense degil butun kodlar cikmiyor) vb gibi islemlerim olmuyor. Sorun nedir acaba turkiyede bu isi rahatca yapiyordum buraya gelince boyle oldu.

sitem: siir dunyasi

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Türkiye veya Amerika kavramını anlamadım.
Yanlış yaptığınız veya yanlış yere ekliyordursunuz. Yardımcı olmak isterim.
[email protected] msn'mi eklerseniz orda konuşuruz burda geç geç yazarız şimdi.:)
Saygılarımla.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam okulun bilgisayarindan giriyorumda msn yukleyemiyorum buraya malesef..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ilginçmiş...
farklı bir temada deneme yaptınız mı? tr deki temanızımı kullanıyorsunuz
lokasyonun sorun olmamalı

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
farkli tema denedim yine olmadi tr deki temami kullaniyorum enteresan bi durum bende bi sey anlamadim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
eklediğin reklamlar veya butonların js, ajax içeriyor olabilir, sorun bilgisayar da olabilir, belki de sisteme kurulan bir yasaklama programı bunu engelliyordur

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şunu Anlamadim Amerikada oldunu belirtmenin sebebi nedir ? türkiyede olsan kodlar görüncekmi yani bu arada sorunun umarım emir çözer.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
olabilir dogru bende pc den diye dusundum ama sonra olmaz heralde dedim kendi bilgisayarimda gayet guzel calisiyordum.. birde aksam arkadasimin laptop tan deneyeyim..

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Hangi kodlar görünmüyor şuanda sitede adsense reklamları görünüyor ama çok büyük yapmişsin

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gorunuyormu ben goremyiorum lokasyon sebebi ile amerikayi soylemistim buraya geldigimde bu sorunla karsilastim cunku

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ondan kaynaklandıgı sanmam bu arada reklamları kaldirdinmi yoksa bendedemi gözükmemeye başladi

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sen fazla buyuk deyince orta boyutta kare koydum ama hala ben goremiyorum sende gorunuyormu su an

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mail atabilirim su an okulun pc den giriyorumda.. mail atiyorum hemen

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
tw ile bağlanabilirsiniz birbirinize (cümleye bak :D)
teamwiever

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Burak Kardeşim Senin sorunu Utf-8 Kaynaklanan Bir Sorun eklediğin Reklam Temanın Şeklini Bozdugu İçin Görünmüyor Reklam eklediğin Yeri örnek index.php mi yülü reklam alanları dosyayı masa üstüne gönder notepad++ ile dosyayı aç Kodlama bölümü var Üste Ona Tıklayarak Kodlamayı ANSI olarak yap Kaydet Tekrar Ftp Ne Yolla Sorunun Düzelecektir Takıldığın Yer Olursa Yaz Yardımcı Olayım Yanlız Reklamı ekledikden Sonra Dosyayı ANSI olarak kaydet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5