İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam gelirinizi 5-10 katına nasıl çıkartabilirsiniz?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Üyelerime reklamlarıma tıklamaları, aksi takdirde ip numaraları elimde olduğu için adreslerini bularak kafalarına karpuz fırlatmakla tehdit ediyorum. 10k'lık sitemden günde 67 dolar reklam gelirim oluyor.

Teşekkürler karpuz...

Simdi size günde kac para kazandiginizi soran oldumu acaba?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Evet, özel mesajla bilgi adlı üyemiz sordu. Dedi ki, senin karpuz yöntemini duydum, ben de uygulamak istiyorum ama buna değip değmeyeceğine emin değilim dedi. Ben de onun için yazdım. Bahsettiğim bu tek sayfadan geçen ayki gelirim 2010,65 USD'dir.

Karpuz yöntemini küçümsemenize kırıldım açıkçası. Bence siz arkadaşın önerilerini dikkate alın ve karpuzlara saygı göstermeyen biri olarak yöntemimi uygulamayın.

Saygılarımla!!!

Simdi size günde kac para kazandiginizi soran oldumu acaba?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Evet, özel mesajla bilgi adlı üyemiz sordu. Dedi ki, senin karpuz yöntemini duydum, ben de uygulamak istiyorum ama buna değip değmeyeceğine emin değilim dedi. Ben de onun için yazdım. Bahsettiğim bu tek sayfadan geçen ayki gelirim 2010,65 USD'dir.

Karpuz yöntemini küçümsemenize kırıldım açıkçası. Bence siz arkadaşın önerilerini dikkate alın ve karpuzlara saygı göstermeyen biri olarak yöntemimi uygulamayın.

Saygılarımla!!!

Iyi bakalim neymis bu karpuz yöntemi pm attim size..

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende bu bilgileri alabilirmiyim.. pm.. kolay gelsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar fake olmasa bile ban sebebi. Sitenize gelen ziyaretçi bu reklam çıkınca hemen kapatacaktır. Adsense reklamları hemen kapatıldığı için google bunu anlar ve sizi banlar.

Adsense reklamlara tıklandıktan sonra kaç sn reklam sayfasında kalındığının takibinide yapıyor. Hileye girmeyin, elinizdekinide kaybedersiniz.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
orası öyle zaten adsense'i kandırmaya gelmez koca google dan zeki olduğunuzumu sanıyorsunuz :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Reklam verenlerin hakkını yemekten başka bişey değil..! Kendinizi biraz karşı tarafın yerine koyun...

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
haha şikayetmi edeceksiniz.Googleye bu tarz binlerce mail geliyordur günde.Merak etmeyin size sıra gelmez.Ancak bu fake 2-3 günde ban alırsınız adsenseden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5