İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Gösterimine ödeme Yapan En Iyi Firma (CPM Fun)

KaZaNaN_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu için teşekkürederim, çok güzel anlatım tebrikler.Katılmak istedim, yanlız kayıt yapamadım, defalarca denememe ragmen başarısız oldum.Lütfen bu konuda bir açıklama yaparsanız, bende refinizden üye olurum..İyi günler..

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elbette yardımcı olurum kayıt aşamasında karşılaştığınız sorun ne varsa özelden yazın aşama aşama yardımcı olayım.

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir. Ve refli üye olan arkadaşlara teşekkür ederim. Her türlü desteğe hazırım. Dilediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz.

kosev_41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylasım için saol usta da refli uye oldukdan sonra bi sorun oldu sitemi ekledim sonra hiçbirşey şeçmedigim halde sitenin içinde herhangi bir içerige tıkladıkdan sonra otomatikmen google veya degısık bir sitenin sayfaları acılıyor bu sorunu nasıl cözebilirim şimdiden TEŞEKKÜRLER ...

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir. Konuya ait resimler güncellenmiştir. Sizde hemen kazanmaya başlayın..

paylasım için saol usta da refli uye oldukdan sonra bi sorun oldu sitemi ekledim sonra hiçbirşey şeçmedigim halde sitenin içinde herhangi bir içerige tıkladıkdan sonra otomatikmen google veya degısık bir sitenin sayfaları acılıyor bu sorunu nasıl cözebilirim şimdiden TEŞEKKÜRLER ...

Hesap ayarlarında Allow PopUp diye bir seçenek var onun yanındaki kutucukta bulunan işareti kaldır ve kaydet o kadar.

kosev_41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam çok teşekkkür ederim yardımlarınız için hallettim reklamlarıda almaya başladım :)

kosev_41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı geceler hocam bizim kazanç Earnings degerimi yoksa eCPM degerimi bi soylersen cok memnun olurum :)

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı geceler hocam bizim kazanç Earnings degerimi yoksa eCPM degerimi bi soylersen cok memnun olurum :)

Earnings yazan kısım

earn.jpg

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
100k sayfa görüntülemeye yaklaşık 0-15 $ arası veriyor doğru mu ?

controller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe siteler kabul ediliyor mu? Ediliyorsa kaç günde onaylanır? Yeni kayıt oldum Pending yazıyor şu anda...

LovelessGent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elbette sitenin dili önemli değil.. Her türlü site kabul ediliyor (cinsel içerikli siteleri bilmiyorum). 2-3 gün içerisinde onaylanıyor.

qaqaqaqa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben siteye üye oldum reklamlarıda siteme almaya başladım ancak bişey sormak istiyorum popup reklamların farkı ne oluyor ve geliri etkiliyormu

grusgrus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamalrı siteye ekledim ancak arada ***** benzeri ****** reklamları gibi şeyler çıkıyor..

acaba bunları engellemenin yolu yok mu,ayrıca sanki birazda siteyi kasıyor gibi.

şu cinsel içerikli eskort reklamlar çıkmasa çok güzel olacak bunu nasıl engelleyebilirim.

cpmfun panelinde reklamları filtreleme kısmını bulamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5