İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Izle Kazan, Ekip Kur Daha Fazla Kazan

KuKLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Sistemimizin adı Twoline.org

Twoline.org yeni bir sistem olup 3 Ekim 2013 tarihinde kurulmuş, kısa sürede kendini geliştirmeyi başarmış bir sistemdir. Twoline.org sayesinde hayatını değiştiren bir çok kişi mevcut. Ayda 20 bin TL kazananı gördüm. Hiç kazanamayanı gördüm. Düzenli çalıştığınız takdirde emekli bile oluyorsunuz. Twoline.org günde sadece 15 dk reklam izleyerek size ek gelir sağlıyor. Bunun dışında daha fazla kazanmak isterseniz, Ekip kurma işine geçebilirsiniz. Ekip kurarak hem extra reklam puanı hemde her getirdiğiniz üye için 10 TL ! Her iki üye için ise toplamda 40 TL para alıyorsunuz.

Sistem maleseftki ücretli, ama şöyle düşünün, bir işyeri açarken de para vermek zorundasınız daha sonrasında bu verdiğiniz paranın meyvelerini alacaksınız.

Sistemin Fiyatı 120 TL'dir.

Twoline.org sitesine üye olan bir kişinin size vereceği hesap numarası ile göndericeksiniz. o kişinin refi olacaksınız.

Sistemin çalışma şekli.
1)Üye Ol
2)İki tane üye getir.
3)Getirdiğin üyelerin üye getirmesine yardım et.

SİSTEM VİDEOLARI:

Pablo vs Bruno Boru Hattı -Bu video'yu izleyin olayın kısaca açıklaması

Twoline.org Tanıtım Videosu

Twoline.org Reklam Nasıl İzleniyor

Daha fazla bilgi için
PM,
Mail: [email protected]

BEN KAZANIYORUM, SİZDE KAZANIN DİYE SİZE DE ÖNERİYORUM. GELMEK İSTEYEN MESAJ ATSIN. ÖNCELİK MAİL ADRESİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5