İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam İzleyerek Para Kazanın (Resimli Anlatım)

sezgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetten Para Kazanın

Boş Zamanlarınızı Değerlendirin...................
Günde sadece
5 Dakika ayırararak Ayda 8-20 dolar kazanabilirsiniz......
Eğer ClikGrid ve Görevleri (Tasks) yaparsanız.Yaptıgınız Görev ve ücreti kadarını Kazanırsınız....
Paypal hesabından paranızı 3 iş gününde alabilyorsunuz....

Siteye Üye olurken

Sing Up'a tıklayın....Adınızı ve Soyadınızı yazın (yada başka bir isim belirleyin) ve bir mail adresi ki (Gmail'den hemen açabilirsiniz arkadaşlar...) ve şifre ve kullanıcı adı belirleyin onaylayın ve mail adresinize gelen mail ile aktivasyon linkine tıkladığınızda para kazanmaya başlayabiliyorsunuz......

2 Adımda Para Kazanın (Günde Sadece 5 dakika'da )

Site'nin Mantığı çok basit Reklamları Görüntüleyerek para kazandırıyor.
Ne kadar Reklam izlerseniz o kadar para kazanıyorsunuz.

Bir reklam'a bakmak yalnızca 3 saniye, Kazanç: 0,001$
Günde sadece 5 dk gösterilen reklamlara bakarak

Günde 0,08-0,80$l
Ayda : 8-20-$
Yılda : 250$
Kazanın...

Clixsense toolbarile anlık reklamları yakalayabilir daha fazla para kazanabilirsiniz...

1.Adım ClixSense Adresine Üye olun...
Kullanıcı adı, E-mail adresi, falan....

2.Adım Siteye girip Hesabınıza girin ve sadece Reklamlar Linki'ne tıklayın.
Para Kazanın...

Eğer her seferinde siteye girmekle uğraşmak istemiyorsanız, kaç reklam olduğunu görmek istiyorsanız
Clixsense Toolbar'ı yükleyin İnternet Taryıcınızda (İnternet Explorer, Google Crome, vs...) reklamlara rehatça ulaşın

Paranız PaypalHesabınıza yatırılsın...
8 Dolar'a ulaştığınızda paranızı aktarabilitorsunuz...

Şu ana kadar 85 dolar kazandım ve paypal hesabıma 3 günde aktarıldı.....
Site 8 senedir bu şekilde işliyor...
Diğer PTC(Reklam) sitelerinde büyük meblaalar dönüyor fakat sonuda da veremiyorlar... ama bu sitede ayda
8-10 dolar sırf reklam izleyerek alabiliyorsunuz 3 iş günü içerisinde Paypal hesabınıza yatırıyorlar.

Sırf Reklam izleyerek Reklamdan yılda 10.000 $ vaad edenlerde var ama veremiyorlar ve 1 yıl içinde batıyorlar Bu site 8 senedir bu şekilde işliyor...

Tabii ki 100 dolar sadece reklam izlerseniz eğer görevleri yerine getirir iseniz
yaptığınız kadarını kazanırsınız ki bu da günde 100 dolar'a kadar ulaşabilir...
ama sadece günde 3-5 dk ayrırarak her ay 8-10 dolar kazanırsınız..
Fakat Görevleri(Tasks) yerine getirirseniz Yılda 40.000 $ da kazanabilirsiniz ve kazanalar da sayıca çok
Tabii size kalmış ne yapacağınız.........

Mail adresinize gelen mail ile aktivasyon linkine tıkladığınızdaüyeliğiniz onaylanıyor... para kazanmaya başlayabiliyorsunuz...

bu arada arkadaşlar açtığınız reklamlarda kedi resmine tıklayacaksınız.... da sayfanın üstünde solda 5 resimden 4'ü Köpek 1 tanesi KEDİi ....KEDİyi seçin...

Kolay Gelsin

Reklam Açma ( Resimli Anlatım )

İlk Olarak Reklamı açın

j2v5c.jpg

Daha Sonra

j2v6p.jpg

Geri Saymaya Başlıyor......

j2v78.jpg

Ve Para Clixsense Hesabınızda Oluyor...

j2v7f.jpg

Kolay gelsin ....[/COLOR][/B]

TEŞEKKÜR YAZARSANIZ sevinirim...

Bluee_34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Teşşekürler Hocam Ama Bu Tür Siteler Cok Eski Kaldı Artık Bir Çogu Ödeme Yapmamakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5