İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam karşılığı domain verilecektir.

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aşağıda adımıza kayıtlı domainleri sitemizin en az 1 aylık banner reklamını yapabilecek arkadaşlara vermeyi düşünüyoruz. (1 aylık reklam karşılığı 1 domain olarak.) İsterseniz bir bakın ilginizi çekebilecek bir isim olabilir. Lütfen bu konuya ilişkin yorum değilde sadece ilgilenen arkadaşlar mesaj atsınlar.
MSN Adresmiz: [email protected]
reklamı yapılacak sitemiz: www.macellan.com

Alan Adlarımız:
=========================
www.meslektas.com
www.megaposta.com
www.bilg.net
www.yasakparatuyo.com
www.etahmin.com
www.atlasforum.com
www.superindir.com
www.legalparaprogram.com
www.denizlinet.com
www.devletnet.com
www.internetsiteleri.com
www.halkkutuphanesi.com
www.ekoilan.com
www.filmarsivi.com

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar internetsiteleri.com verildi bilgilerinize...

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atlasforum.com icin sitemde bannerini yayinlarim
uye sayim 2.600 pm atarsan sevinirim

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkür ederim. herkes msn de konuşmamızı istiyor ancak ben çalışıyorum ve genelde saat 23.00-01.00 arası online olabiliyorum kusura bakmayın. ayrıca bu hafta sonuna kadar tüm domainleri bitirmiş olacağız inşallah. Bir de internetsiteleri.com u tr100.net aldı lütfen teklif göndermeyin, gönderen arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5