İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam karşılığı inceleme...

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blog inceleme bloğuma :) post attırmak istiyorum. bu iş için bütçe ayırmadım ama atacaklar için istediği sitesinin reklamını bloğumda küçük boy banner olarak yayınlamayı düşünüyorum. Yaptığınız her inceleme için reklamınızı 1 gün yayınlarım ve 1 blog incelemesi yazmak 1-2 dk nızı alır
10 inceleme için 10 gün bannerınızı yayınlarım bloğumda.
İncelenecek blogları ilgililere ben msn den dosya şeklinde vereceğim. istediğiniz kadar inceleme yapabilirsiniz bunun için sınır yok. iste 1 ister 1000.
kabul eden varsa buradan kaç inceleme yapacağını da mesaj atarsa msn imi pm olarak veriyim konuşalım arkadaşlar.
iyi günler...

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle kendi sitenizi ve incelenecek siteleri pm ile gönderebilirmisiniz ?Birde inceleme çok ayrıntılımı olucak yoksa giriş ne hakkında ne tür bilgiler bulabiliriz gibi şeylermi ?

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet çok basti incelemeler olacak. sitenin içeriği, teması ve kullanımı hakkında kısa bilgiler işinizi yaparken sıkılmayacaksınız bile. incelenecek siteleri gönderemem şuan çünkü ne kadar inceleyeceğinizi bilmiyorum. kendi sitemi ve msn adresimi pm atıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5