Reklam karşılığı kaliteli domainler vereceğim

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Katılım
11 Mayıs 2005
Mesajlar
0
Reaction score
0
Program download (biri ingilizce 4 site), oyun download, sözlük sitesi, firmalar rehberi konularındaki sitelerime reklam vereceğim. karşılık olarak elimdeki bazı domainleri vemeyi düşünüyorum. belirteceğim domainler sedo ve parking'den banlıdır. Hiçbirinde henüz google reklamları kullanılmamıştır ve hepsi godaddy'de kayıtlıdır.

Reklamlar pr'ye yönelik (Pr5, Pr6) yada hite yönelik olabilir. En iyi teklifi veren ile anlaşabiliriz. Tekliflerinizi direkt buraya yazabilirsiniz.

Domainler:
-------------------------------
BENIMBLOG.NET
MPE3.NET
MSNKULUP.COM
OYNASAK.NET
REKLAM7.COM
SUNUCULINUX.COM
OTOMOD.COM
 

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Katılım
11 Mayıs 2005
Mesajlar
0
Reaction score
0
Kaliteli domainler bunlar mı hocam sadece ?

Kaliteli domain, anlayışa göre değişir dostum. Bence anlamlı .com ve .net domainlerin hepsi kalitelidir. yukardaki domainler benim görüşüme göre (otomod.com hariç, bu domaini konu açıldıktan sonra ekledim) hepsi proje geliştirebilekler için iş yapacak domainler. boşta kaç tane anlamlı oyun yada blog domaini kaldı ki. Bende zaten domainlere 100 milyonlar istemiyorum. reklam karşılığı vereceğim.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst