İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Karşılığı Post

a0z

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar blog siteme reklam karşılığı post attırmak istiyorum.Post atacak kişi hergün 1 post atsa yeter.ama tamamen kopyala/yapıştır yapmadan.İlgilenenler pm göndersin.(reklamı pr 1 siteme koyacağım)
Sitenin günlük hiti hakkında pek bilgim yok.ama siteye günde 100 kişi giriyor.Reklam post atılan gün sayısının iki katı kadar yayınlanacaktır.Yani post sayısını siz belirleyebilirsiniz.Reklamınızda ona göre yayınlanacak.

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş sana pm atamıyoruz mesaj sayın azda reklamı koyacağın blog sitenin adrsini alabilir miyim ? ve ayrıca detaylıca anlatır mısın şu olayı günde 1 post ile reklam post attığımız sürece kalacak mı ?

a0z

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak şimdi mesela bir hafta boyunca hergün 1 post attın.Bir hafta 7 gün sen dolayısıyla 7 post atmış olacaksın.senin reklamında sitede 14 gün kalacak.

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı yayınlayacağın site adresini yazar mısın ? anlaştık gibi seninle :)

a0z

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu adreste reklam yayınlayacağım.Başka pr'li sitem olsa onda yayınlardım.Ama en hitli sitem bu.

a0z

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Post atılacak sitem başka bir site.Siteye güncel konular, teknoloji, din, kişisel gelişim yazıları, ...vb. konular eklenecek.

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
post atacağımız sitenin adresinide yazar mısın ? veya pm atar msıın ?

a0z

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Post Atacağınız site ŞU. Eğer anlaşırsak a0zanil[at]gmail adresine mail atınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5