İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Kutucukları !!

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yukardaki Reklam kutucuklarındaki linklere neden sağ tıklatıp yeni pencereden açma izni yok ??
Neden açmak istersem "Açılır Pencere Engelleyicisini" Deaktive etmek zorundayım ?? Etmiyorum da :)

Bence bu oraya reklam verenler için dezavantaj ben tıklamıyorum çünkü açılmıyor.. İçinizde belki "Ya bize ne kardeşim senin Click'ine ihtiyacımız yok" diyenler çıkabilir haklılar ben sadece kendi fikrimi dile getirdim...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Koda bakarsaniz bunun izin ile ilgili bir konu olmadigini goreceksiniz.
Sag yada sol tiklamak, saglak yada solak olmaniza gore baska anlamlar tasir.
Saglak oldugunuzu varsayarak, sol tikladiginda reklam sayfasinin zaten yeni bir pencerede acilacagini goreceksiniz.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet yeni pencerede acmak için sağ tıklayıp yeni pencerede ac demek gibi bir zahmetde bulunmaya gerek yok zaten normal clickte yeni pencerede aciliyor :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Neden açmak istersem "Açılır Pencere Engelleyicisini" Deaktive etmek zorundayım ?? Etmiyorum da

ayarlardan filtre düzeyini "orta" olarak ayarlarsan bu uyarıyı vermez sanırım. yüksek düzeydeyken target="_blank" ları bile açmıyor.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Koda bakarsaniz bunun izin ile ilgili bir konu olmadigini goreceksiniz.
Sag yada sol tiklamak, saglak yada solak olmaniza gore baska anlamlar tasir.
Saglak oldugunuzu varsayarak, sol tikladiginda reklam sayfasinin zaten yeni bir pencerede acilacagini goreceksiniz.

Valla sağlak solak diye birşey nerden çıkardığınızı bilmiyorum ama sadece oradaki reklamların benim Tarayıcımıda açılmadığını söylemek ve açılır pencere ayarları ile oynamak istemediğimi belirtmek istedim. Böyle anlamları ancak siz düşünüp sunabiliyorsunuz.

Aşağıda sağ tıklatınca reklam linklerine ne yazıldığını göstermeye çalıştım..

http://www.burada.com/iyinet.jpg

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ff de imlecin değişmesi için

cursor:hand; eklerseniz iyi olur

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Valla sağlak solak diye birşey nerden çıkardığınızı bilmiyorum ama sadece oradaki reklamların benim Tarayıcımıda açılmadığını söylemek ve açılır pencere ayarları ile oynamak istemediğimi belirtmek istedim. Böyle anlamları ancak siz düşünüp sunabiliyorsunuz.

Aşağıda sağ tıklatınca reklam linklerine ne yazıldığını göstermeye çalıştım..

http://www.burada.com/iyinet.jpg

Yazdigimi tekrarliyorum, koda bakarsaniz (=bakarsaniz eger) anlayacaksiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5