İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam network önerisi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar adsense hesabımı sildiğim ve yeni başvuruma daha cevap alamadıgım için şuan sitelerimde reklam gösterimi yapamıyorum ve her geçen gün zarar demek benim için..

bu sebeple sizden hangi reklam networkünü kullanmam gerektiği yönünde bilgi istiyorum sitelerim google dan banlanmayacak kadar dürüst ve o çerçevede yayın yapan siteler bu koşullar altında bana önerebileceğiniz reklam networklerini olumlu ve olumsuz yönleri ile belirtirseniz sevinirimi

reklamstore
adclick
mynet reklam ( tam ismini hatırlayamıyorum)

vs vs önerilerinize açığım..

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet reklam ödeme yapmıyor diyorlar genelde.
Reklamstore şuan sağlam gibi ama tık başı ücretler az.
Adsense cevap gelene kadar reklamstore kullanabilirsiniz.Sürekli gelişiyorlar ve olumlu yorumlarda çok hakkında

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman bir soru daha sormak istiyorum reklamstore da browser based oyunların reklamı çıkıyormu (ogame tarzı oyunlar googlede reklamı çıkanlar seafight vs vs )

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
O oyunlar sanırım Adtech'te çıkıyor, Reklamstore'de çıkmıyor.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adtech 0,03 - 0,04ytl vermeye başlamış hemde googledaki bedava kontör reklamlarındaki 0,01$ den iyidir ama tabi kalitesi tartışılmaz orası ayrı sanırım bu adtechciler adtech kullanılsın diye google a 0,01$ den reklam veriyo

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence adtech , reklamstore deneme yap.Hangisi daha iyi geliyorsa onu kullanın.Sonuçta her sitenin reklam dönüşümleri farklı oluyor...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yahoo'nun reklam ağını bilen var mı? :rolleyes:

Yahoo Publisher Türkiye için daha açılmadı.Adtech kullanmanı önermem.Hem doğru düzgün saymıyor hem dünyanın vergisini kesiyor.Ne güzel tık başı 0,03-0,04 veriyo diyosun 3te birini vergi olarak kesiyor 3te birinide saymıyor parayı almak içinde çoğunlukla cebelleştiriyor.Reklamstore çok düşük kazandırıyor.Adtech ve reklamstore reklamlarını kullanırsan açık söyliyim siteni kirletmekten ileri gidemezsin..Adsense ve linkz öneririm..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kaç günde onaylanıyor siteler? 3 4 gündür bir adet sitem için bekliyorum şuan hiti 200 500 arası fırlatıcam 3 4 k ya ama işte reklamstore onaylamadan yapmak istemiyorumda sinir oldum:)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ben easyads kayıt oldum 15 günde üyeliğimi açtılar 15 k hitiniz varsa 2 sterlin günde rahat kazanırsınız.5 günlük kazanç tablosu.

site hakkında fazla bilgim yok ama ödemeleri paypal ve ClickandBuy'a yapıyorlar.bu site hakkında bilgisi olan sevgili üyeler lütfen bilgileri burada paylaşssın..

http://www.easyad.co.uk

cpanetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar:

Merkezi New York'ta bulunan sirketimiz icin Turkiye'dende yayincilar kabul etmeye basladik. Amerika'da sirket'imiz yaklasik 4 senedir is yapmaktadir. Sirket'in Amerika sayfasi: www.dgmaxinteractive.com, Turkiye sayfasi: www.dgmaxinteraktif.com.
Hem tiklama basina, hem sabit, hemde satis ve uyelik bazinda reklam kampanyalarimiz vardir.

Sayfamizdan uyelik kayidi yaptirdiginiz taktirde size onay icin geri donulucektir. Amerika'da oldugumuz icin musait olucaginiz saat araligini'da uyelik basvurusunda belirtirseniz memnun olurum.

Sistem'imize kabul edilmiyecek siteler sunlardir:
marez, Oyun, Video, kesinlikle absürt icerikli ve Chat Siteleri.

www.dgmaxinteraktif.com
Email: [email protected]

videotabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu reklam ağını kullanmanızı öneririm, Propellers ads CPM 10 dolara kadar cıkıyor, güncel 2 sitemde kullanıyorum aylık 400-600 dolar arası para alıyorum.
Propeller Ads

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5