İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam tablosu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
adsense reklam tablosunun boyutlarını kendimiz değiştirebilir miyiz?
bir sakıncası var mıdır? ya da mail atmalı mıyım google a?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşım google kurallarında hepsi yazıyor böyle sorularla meşgul etmeyin burayı. biz anamızın karnında öğrenmedik. google kuralları yazıyor kendi sitesinde. lütfen biraz okumaya çalışın. bulamadığınız konuları sorun burada. türkçe yazıyor kurallar. gerkesiz yere meşgul etmeyelim lütfen burayı

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
lovemove' Alıntı:
ya arkadaşım google kurallarında hepsi yazıyor böyle sorularla meşgul etmeyin burayı. biz anamızın karnında öğrenmedik. google kuralları yazıyor kendi sitesinde. lütfen biraz okumaya çalışın. bulamadığınız konuları sorun burada. türkçe yazıyor kurallar. gerkesiz yere meşgul etmeyelim lütfen burayı

+1500
https://www.google.com/adsense/policies

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar biraz forumu takip edin lütfen. giremiyorum diyorum anlatamıyor muyum?!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi