İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam verecek uygun site arıyorum..

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Tekil hiti en az 20.000 olan
oyun sitemin reklamını verebileceğim...Daha ziyade çocukların geldiği siteler tercihimdir...

Her sayfanın üst kısmında 468*60 sabit banner...

webmaster[et]e-gazeteler.com a maillerinizi bekliyorum..msn niniz varsa...görüşelim...

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3 sitesi olur dersen istenilen hit kapasitesinden daha fazlasına sahibim. en üstteki hotbar yerine 100 YTL ye alabilirim. diğer reklam şecenekleri için Tıklayıp inceleyebilirsiniz uygun olup olmadığı konusunda bilgi verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar

R

Reignman

Misafir
Tekil hiti 4000 civarı olan fakat geridönüşümü yüksek olan sitemde 468*60 banner reklamını 45 Ytl'ye yayınlayabiliriz. İlgilenirsen p.m atabilirsin.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar..reklam işi tamam.aradığım siteyi buldum...hepinize çok tşk ederim..gerekirse sizlere dönerim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5