İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Verielcek

B

bandelass

Misafir
arkadaşlar önemli bir proje için günde siteme 3500+ tekil ziyeretci gönderecek arkadaşllar arıyorum ancak bana gelecek ziyeretcinin 3500 olması lazım.bu sekilde üç siteye reklam verilecek reklam üç aylık olup ilk ödeme iki ahfa sonra yada bir ay sonra olacaktır konuşuruz.aylık maksimum 100 milyon tl verebilirim. lütfen msn den ulaşın celitli secenekleri degerlendirebilirz. görüşürüz msn: [email protected]

S

Senbul

Misafir
O paraya okadar hit gonderebilecek site ? 3500+ Ayda 105.000 Yapar bölü 100milyon 952TL yani nerdeyse bedava.Üstelik birde bukadar hite karsılık odemeyide iki hafta yada bir ay sonra yapacaksın.Bu paraya okadar hit olmazzz.Ustelik parayı peşin almadan hiç olmazzzzzz.....:D

T

Turkyurdu.org

Misafir
3500*30=105000 tekil/ay

105000/100YTL=105 -> 1 YTL = 105 tekil ziyaretci.
Bunu verebilecek yada vermeyi kabul edecek biri varsa, bende alirim.
Sanirim herkes alir:)

B

bandelass

Misafir
arkadaşlar

arkadaşalr yanılmıyorsam busitede böle reklamlar alındı aylık 100 milyon az para degil arkadaşlar ben düşününler olursa konuşabilkiriz dedim düşünmeyenler eleştirsin demedim belimi olur birine uyar ve alır .lütfen düşünenler yazzsın

S

Senbul

Misafir
Turkyurdu.org' Alıntı:
3500*30=105000 tekil/ay

105000/100YTL=105 -> 1 YTL = 105 tekil ziyaretci.
Bunu verebilecek yada vermeyi kabul edecek biri varsa, bende alirim.
Sanirim herkes alir:)
Benden daha kolay anlasalır sekilde yazmıssın :p
Warsa oyle bir site bende 101YTL vericem :D Ortalıgı kızıstıyom :eek:

S

scarface

Misafir
yorum yapıp konuyu dağıtmaya çok elverişli bir milletiz. tipik bir örnek işte burada yaşanmakta.
bu şekilde yazılarak (varsa) teklife sıcak bakanlar da böylece elimine edilmekte.
adam teklif etmiş arkadaşlar. uyan varsa cevaplar.. :rolleyes:

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Damga.net

msn : [email protected]

www.damga.net

bandelass' Alıntı:
arkadaşlar önemli bir proje için günde siteme 3500+ tekil ziyeretci gönderecek arkadaşllar arıyorum ancak bana gelecek ziyeretcinin 3500 olması lazım.bu sekilde üç siteye reklam verilecek reklam üç aylık olup ilk ödeme iki ahfa sonra yada bir ay sonra olacaktır konuşuruz.aylık maksimum 100 milyon tl verebilirim. lütfen msn den ulaşın celitli secenekleri degerlendirebilirz. görüşürüz msn: [email protected]

T

Turkyurdu.org

Misafir
scarface' Alıntı:
yorum yapıp konuyu dağıtmaya çok elverişli bir milletiz. tipik bir örnek işte burada yaşanmakta.
bu şekilde yazılarak (varsa) teklife sıcak bakanlar da böylece elimine edilmekte.
adam teklif etmiş arkadaşlar. uyan varsa cevaplar.. :rolleyes:

Bence Tam tersi bir durum mevcut. 100YTL'ye oyle bir hizmeti "garanti eden" bir site sahibi varsa, yorum yazan kisilerde faydanalacaktir. 3500 tekil hit/gun'den bahsediyoruz.Matematiksel dokumunude yukarida yaptik. Sadece mesaji yazan arkadasimiza bu sartlarda o hitin biraz zor oldugunu gostermek istedik. Umarim anlasabilecegi biri cikar. Randimanli bir ay gecerse, Mayis ayi icin ben talip olurum.

B

bandelass

Misafir
arkadaşlar size gercekten birşey demiyorum siz bilirsiniz ama bu olmaz diyen arkadaşlar lütfen formu inceleyin oluyor ve ben de su anda buna talibim varsa boşta site reklam vermek istiyorum siz bilirsiniz arkadaşlar yok diyorsanız yoktur ama bana bu mümkündegil yok bu fiyata reklam verilmez diyenler lütfen formun dördüncü sayfasında bu olayu var. öptüm beyler !!yorumlarınızı!! hasretle bekler gözlerinizden öperim

T

Turkyurdu.org

Misafir
bandelas gonder bannerini. ciddi ciddi ihtiyacin var sanirim. kalp kirmak benim isim degil. Fakat bahsettigin fiyata bir web sahibinin reklamini yayinlayacagini sanmiyorum. Fakat iyi niyetin var. 468*60 bannerini gonder yayinlayacagim 15 gun.
rb[et]turkyurdu[nokta]org

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 5$ :) bu arkadaş baya bi aşmış olayı. :) bu arada şöyle kısa bir analiz yapsak. mesela reklam vereceğin yerin hiti 5000 olsa bannerını yayınlasan o bannera tıklama oranı en fazla %10 olur (istisnalar hariç) diyorum. buda günlük 5000/10 = 500 eder. bu yüzden 35000 hitlik bir siteye reklam vermen gerekirki 35000/10 = 3500 hit alasın. kaba bi tabirle bu sonuç ortaya çıkıyor. bide 35000 hitlik web sitesi 100 ytl reklam ücretiyle kesinlikle reklam vermez. bir ikinciside 3500 hiti kimse garanti edemez. çünkü tık oranları hergün farklı olur. anlatabildiysem ne ala.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5