İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam verilecek : İngilizce siteye pop-up

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

İngilizce içerikli sitelerinize (MP3,absürt hariç) günlük-haftalık yada aylık pop-up reklam verilecektir. Sitemiz bilişim teknolojilerine yönelik bir sitedir.

Site içeriğiniz
Günlük ve aylık hit bilgileriniz
Site adresiniz
Ve talep ettiğiniz ücretler ile birlikte özel mesaj atarsanız en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağım.

İyi çalışmalar herkese.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mesaj kutun dolu sanırım , teklif gönderemedim.

C

CicekCicek.Com

Misafir
banner seklinde reklam alabilirim ancak ilgilenirsen pm at

hit :2000+tekil

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgimol.com 120x480 banner reklam alabilirim tüm sayfalarda gösterim.
günlük tekil hit : 6000 üstü
iletişim için pm at..

1 Aylık reklam 50 YTL ama teknolojilere yönelik Olduğundan 40 YTL ;)

B

bireysel.net

Misafir
selam

merhaba arkadasım 22.000 tekil 100.000 sayfa gosterimi gunluk dusunursen
msn adresim:admin@c af e t e r y a. c o m

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bireysel.net' Alıntı:
merhaba arkadasım 22.000 tekil 100.000 sayfa gosterimi gunluk dusunursen
msn adresim:admin@c af e t e r y a. c o m
c af e t e r y a. c o m dan bahsediyosun galiba.arkadaş ingilizce içerikli sitelere demiş.eğer siten ingilizceyse çok iyi rakam 22000 tekil.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport teklifini tekrar göndermeyi denermisin PM hakkım dolmuş sanırım

B

bireysel.net

Misafir
kernel

sana sadece gülüyorum :) yapabiliyorsan sende yap ben içerigi genisletemedim tam gerci su piyasada neyse yaa muhattabım değiilsin.

B

bireysel.net

Misafir
ayrıca on yargılı olma cafeteryadan bahsetmedim baska ingilizce içerikli site var su forumdan ve bazı insanlardan nefret ediyorum..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajımı tam olarak okudunmu??
bana diyosan eğer sadece sordum c afeteryadan mı bahsediyosun diye.yabancı ise çok güzel bi rakam 22 bin dedim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lafin banaysa muhattap olamazsin zaten. Cunku senin bazi seylerini de ben yaptim. Daha dun senin bazi seylerini yapan birine bunu soyluyorsan bu senin terbiyesizligin

kullandigin bannerler haydi.net ten alinti buda bannerlerinin rezilligi.

herseyin haydi.net ten alinti buda baska bir terbiyeszilgin.

www.kaazto.com/e.rar <<< al bu da senin hitinin rezilligi !

( kiramayacagim insanlarin ricasi uzerine rari sildim biz biliyoruz rezilligini baskasi bilmesin )

www . cafe terya . com 'un nasil hit aldigi yukarda ki rar 'in icindedir.

Sizde alin bi tane domain 2 ayda ayni hiti bu dosyalarla saglarsiniz ...

Kolay gelsin.

B

bireysel.net

Misafir
dokunmus sanırım

laf gitti yerine ben cafeterdan bahsetmedim yerinde olsam beni actıgım konulara cvp yazma :D ezik insan

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bireysel.net' Alıntı:
laf gitti yerine ben cafeterdan bahsetmedim yerinde olsam beni actıgım konulara cvp yazma :D ezik insan
Senin etin ne ? Budun ne ? 22.000 tekilli ingilizce siten olacak.
Sevgisitecisi seni. Imza'ma bakarak sende sevgisitecisi'sin deme. Bu kullanıcı adı başkasının.
Ha cafet.. com un hiti 45.000 olursa, 22.000 tekilli ingilizce siten olur. Pop-up acarsın, %50 si blocker'a takılsa 22,500 tekilin olur. Onlarında %50 si browseri kapatsa 11,250. Onlarında %50 si Burda birşey yokmuş diyerek cıkarsa 5,625. Bunlarda burada kimse yok diyerek çıkarsa 0 / 0 = 0 :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gokaymisin ne haltsin ...

Dua et mesuta dua et ugura yoksa ben yapacagimi biliyordum sana ... Uc gunde baskasina yaptirdigin site ile adam oldun, kalktin mesutu araya soktun birseyler istedin simdide kalkmis ezik diye konusuyorsun. Sen kimsin ki eziklikten bahsediyorsun. Bahsediyorsan sadece kendi ezikliginden bahset ki adam diyip dinleyelim. senin siteni komple indirip rarlayip webe atmistim @umit sil ayiptir dedi ugur ayiptir yapma dedi. 30.000 tekilin var diye insan mi oldun simdi. 22.000 tekillik ingilizce siten varsa 22.000 $ vermisim kefilim de mesuttur.

Cikar goster siteyi pesin parayi verecem ...

Ezikmis ... Sen git haydi.net 'in yaptigi bannerleri yazilari materyallari cal velet ...

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıp veremediğiniz ne bilmiyorum ama gidin başka yerde kavga edin. Sizin yüzünüzden benim topik kilitlenecek ya hayret bir şey :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz mesaj atmassak dolandirilacaksin :)

keyfin bilir mesaj filan atmiyorum bundan sonra ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5