İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam verilecek

S

Stalker

Misafir
Maximum aylık 20 milyon'a 468 60 reklam vereceğiz. Lütfen sitenizin ismini ve ulaşabileceğimiz messenger adresini bırakınız. Uygun görülürse sizinle iletişime geçeriz.

http://www.yazistedigini.com

Y

yarismalar.net

Misafir
aylık 15 milyon

Aylık 15 milyona sitede istediğin bir bölüme (herhangi bir yer olabilir) 468*60 banner.
Bilgi yarışmasında soruların altına ya da üstünede olabilir.
phpAdsNew ile takip edebilrsiniz reklamınızı.

günlük tekil ortalama: 250
günlük çoğul ortalama: 10.000

www.yarismalar.net

edit: msn: [email protected]

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne biçim iş ya adam geliyor reklam verecem diyor reklam yapıyor ondan sonra ortalıkta görünmüyor anlamıyorum şu insanları ????

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki uyaniklik yapayim siteme ziyaretci cekerim biraz diye yapti bellki de vazgeceti belikde bir iki kisiden sessiz sedasiz aldi reklamlari

S

Stalker

Misafir
Arkadaşlar kusura bakmayın, reklam verilecek sitelerle anlaşınca buraya bir daha mesaj yazma gereği duymamıştım. Zaten ilk mesajımda MSN'den irtibat kuracağımı söylemiştim.

P

populermp3

Misafir
kardeşim senin msn adresini nerden bilicez illa sitene girip hit mi kazandırmamız gerekiyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5