İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Verilecektir (ciddi Düşünenler Buyursun)

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Reklam Almaya devam ediyoruz, Yalnız Bu hafta boyunca sadece teklifleri değerlendireceğiz. Gerekli Anlaşmalar yapılacak ve belirlenecek tarihte ödemeler yapılıp reklam yayınına başlanılacaktır.

T

trgup

Misafir
murat siftahı benle yaptı:D
onun için anlaşdıı arkadaşlarada ona da hayırlı olsun

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar o kadar reklam verdim ve ben şunu gördüm. Millet gövenilir bir sponsor arıyor. Ayrıca çoook kısa yoldan zengin olmak isteyenlerde var.

Neyse hepinizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim.

Bu arada mesajlara geç cevap veriyorum sürekli online olamıyorum + baya bi talep ver, anlayışınız için tşk ederim.

B

Baria

Misafir
birde bana bir mail gelse durum ne, sevinecem ama bir türlü olmuyor :)

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria şu başlığı okudugum her zaman senin adına çok üzülüyorum bir cevap verin :)

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi Bria, mailimi kontrol ettim sana teklifte vermişiz. Ama sen sana yollddğımız maili reply yapıp cevap vermemişsin. inbox ını kontrol edersen sevinirim.

B

Baria

Misafir
Hangi mail adresinden mesaj yolladınız? muratbaba.com dan ise gelmedi. ben sana mesaj attım p.m kontrol edersen hotmail.com olan adrese yollarmısın bir daha mesajını

olmaz ise burdan atınız. ben sorunu anlamadım gelmesi gerek.
teşekürler

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olumlu ya da olumsuz kesin cevap veriyomusunuz? Bende mail atmıştım henüz cevap gelmedi çünkü

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifleri buradan gönderince olmuyormu? mailmi göndermek gerekiyor. bende bunu pek anlayamadim.

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklifleri buradan gönderirsen olur olmaz diye bir şey yok. Hem buranın özelini hem inbox ımı kontrol etmek karışık oluyor. Tiryaki form bilir sanırım hem buradan hem özelden bir kaç mesajı vardı kafam iyi karıştı.

Her neyse
Tekliflere Olumlu yada olumsuz kesin cevap veriyoruz. Ama biraz geç oluyor. Çünkü baya bir yoğun oluyor arkadaşlar. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5