İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Verilecektir!!

T

turkplatform

Misafir
Biliyorum biraz saçma oldu ancak vermeyi düşündüğüm turkforum.net 3 ay sonrasına randevu veriyor :S , forumtr banner mezarlığı..
Ancak bunların ücretleri hitlerine oranla hiçde fena değil
Sitesine reklam almak isteyen arkadaşların, buraya günlük hitlerini, pagerank larını , banner tıklama oranlarını yzarlarsa sevinirim..
Mümkünse banner yönetim sistemi olsun, yani verdikten sonra bannerime ne kadar tıklanmış, ne kadar gösterilmiş görmek istiyorum..

Ayrıca birden fazla sitem olduğundan anlaştığım arkadaşa java script kodu vereceğim, orda benim tüm sitelerimin banner ları sıra ile gösterilecek.. (Bunu bazı banner yönetimler destekliyor, zaten şart koşmadım..)

Cevaplarınızı bekliyorum,
Saygılar..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekil : 5000
Pr : 4

Fiyatlarım diğer sitelere göre çok ama çok düşük. Ayrıca hitimde pop up veya başka yolarla sağlanmıyor. Kullanıcıların çoğu ana sayfadan da göreceğiniz gibi kendileri link yazarak girmektedir.

Ayrıntılı Bilgi :
http://www.vazgectimsenden.com/reklam.asp

Not : Tualın yakında çıkacak klibinde bitişe sitemizin linki eklenecektir Kesinlik oranı % 90

Banner yönetimim var ancak screen shot yapabilirim ancak..
Sevgilerimle..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kudurdum.com en üstteki oyunsalonu.com reklamı bu ay sonunda bitecek 700$ a orayı sana verebilirim günlük tekil hit 16.000 üstü ve diğer ay ramazan bitincede çok daha fazla olacak ayrıca kudurdum.com a da hiç bir toplistten falan hit gelmiyor.bannera ne kadar tıklanmış öğrenebilirsin ilgilenirsen pm.

S

sociologist

Misafir
Siteler; ziyaretci sayilari, pagerank degerleri ve isimleri ile asagidaki gibi;

www.konuk.net: tekil; 3000+ PageRank; 2
www.felsefe.gen.tr: tekil; 3000+ PageRank; 3
www.astroloji.ws: tekil; 2000+ PageRank; 3
www.forum.gen.tr: tekil; 1600+ PageRank; 2
www.bilimtarihi.gen.tr: tekil; 600 PageRank: 5

Not: Bir reklam, tek sitede yayinlanacagi ucretin aynisina bu gorunen butun sitelerde yayinlanir. Yani reklamin boyutuna gore ornegin ortalama buyuklukte bir banner reklami aylik 30 YTL karsiliginda butun web sitelerimizde gosterilir. Yukarida sayamadigimiz onlarca sitemiz daha mevcut ve hepsinin gunluk toplam tekil hitleri 30.000'i bulmakta.

Ayrıca pagerank artirmak icin yuksek pagerank degerli sitelerimiz;

www.mirc.gen.tr: PageRank; 7
www.oyun.gen.tr: PageRank; 7
www.bilimtarihi.gen.tr: PageRank; 5
www.turktahiri.gen.tr: PageRank; 4

iletisim icin: http://www.felsefe.gen.tr/iletisim.asp

E

eXTRa

Misafir
sociologist' Alıntı:
Benim tek sitem 24 satte 30.000 cekmiyor; onlarca sitem var hepsi 24 saatte toplam 30.000 cekiyor. Sonucta butun sitelerim bana calisiyor.

:)

O ayrı mesele, 100 tane site yaparsın hepsine günde 300 kişi öyle yada böyle girer :)

Ancak tek siteye 30 - 40 bin tekil sağlayabilmek farklıdır. Ve herkesin başarabileceği bir iş değildir.. Başaranlarda 400$ dan başlatıyolar zaten fiyatları :D

S

sociologist

Misafir
benim 30.000 tekil yapan bir tane sitem olacak ve 400 USD fiyat bicecegim? peh! :)

gunluk 30-40 tekil www.oyun.gen.tr 2000 USD deniliyordu en son :)

her neyse :) ayrica o 100 sitenin her birine 300 adam sokmak da ayri bir meziyettir ;)

E

eXTRa

Misafir
sociologist' Alıntı:
benim 30.000 tekil yapan bir tane sitem olacak ve 400 USD fiyat bicecegim? peh!

gunluk 30-40 tekil www.oyun.gen.tr 2000 USD deniliyordu en son
her neyse ayrica o 100 sitenin her birine 300 adam sokmak da ayri bir meziyettir

400usd reklam fiyatı :)

ayrıca her siteye 300 tekil sokmak okadarda zor değil :)
10 tane sağlam hitlist + topliste üye ol, hiçbir şey yapmadan bekle.. bide google az çok indexlesin. 2 ay sonra 300 tekile ulaşırsın rahat rahat :)

neyse arkadaşın konusunun içine etmeyelim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5