İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklam verip memnun oldugunuz yerler

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam veripde çok çok memnun oldugunuz siteler var mi?
varsa adreslerini paylasirsaniz çok sevinirim.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında besturke vermişdim gayetde memnundum işimi fazlasıyla gördü daha birçok siteye verdim reklam alanlardan karşı sorunum olmadı hiç ama tıklama oranı iyiler vardı

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
interturknet.com a reklam vermiştim. Sahibini tanıyorum az çok. Günde 100 kişi falan yolluyordu. Şu an 120 lik banner 100 YTL falan civarındadır sanırım.

Tabi 100 işe yarar ziyaretçi yolluyordu. absürt, Mp3 tarzı sitelerden gelen 1000 hitten daha yararlı böyle olması. Bu şekilde hit yollayan başka siteler varsa banada çok yararı olacak.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mizahdelisi.com dan memnunum. Hala devam etmekte reklam 120x60 lık olmasına rağmen iyi yolluyor. Mizah siteniz varsa işinizi görür.

L

LyricsTurkCom

Misafir
buyukforum.com u tavsiye ederim hem ucuz hem güvenilir..sahibi çok iyi biri yani.forum sitelerinize arkadaş sitelerinize veya diğer sitelerinize ziyaretçi sağlamak üye sağlamak için ideal tavsiye ederim yani..

F

ForumPaylas

Misafir
evt bende buyukforum.com u tavsiye ederim saollsun lar bana cok katkıdada bulundular ve text reklamı verdim .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5