İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Vermek isteyenler buraya...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heralde e uygun yer burası sitesi olan arkadaşalr yazarlarsa arayanlar için kolaylık olsun, once ben başlıyım :)

site : dazlak.com
Aylık tekil Hit : 115.000
Aylık sayfa dolaşımı : 987.458
reklam secenekelerı :

ana sayfa pop up : 350.000.000
180 * 80 butun sayfalar : 80.000.000
Ana sayfada 200 * 120 reklam : 150.000.000

Not : istatistikler 31 / 08 / 2004 iyi.net Ağustos ayı istatistiklerıdır.
irtibat : [email protected] ıcq:118274

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 pop up alsan , 3 buton alsan , 3 de 200*120 alsan , 1 milyardan fazla kazanırsın :) ntvmsnbc bu kadar kazanıyomu aceba reklamdan bilmiyorum :)

C

ceddin

Misafir
Kardeş sen benim siteye popup aç ben senin siteye açayım. Böylelikle giren ziyaretçi popuplarla bouşmak zorunda kalır :p Paso popup acılır eheheh

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi nette kendı bannerında çıkan reklamın aylığı 125 $ dı zannedersem :)
aynı zamanda başlığı yorumlar için değil herkesın kendı fiyatlarını yazması için yapmıştım
aylık 115.000 ziyaretçi normal bir fiyat bu, 100.000 tekilde n fazla ziyeretçi alan bir siteye pop up vermeye çalışın bakalım alan varmı uvcuz fiyata veya 468 * 60 banner alın150 mılyonlıradan aşapğıya ve ben bu fiyatlara reklam alıyorum, demekkı bir faydası varkı 4 aydır pop up reklam alıyorum...
ntvmsnbc den bahsetmış aarkadaş onların reklamla işi yok arkadaşım sitelrındekı reklamlar kendı sponsorlarının ve diğer ek sitelerının filan bilmem anlatabildım mı ? biraz arşatırırsanız sitelerın fiyat ortalamalını bulursunuz emek verıp 3 kuruşa reklam alıp kendımı paralayacağıma hakkımı isterım ısteyen verır ısteyen vermez sonucda, 6 yıldır netteyım bu işlerı hobı olarak yapanlar en fazla 2 yıl yapar hangınız diyrbilir ben ayda 50 dolar host parası verıcem ama hobı için bi kazancım yok pop up u 100 mılyona açıp hostıng parası vs çıakrtamassınız biraz profesyonel duşumelısınız bence artık bırakın 3 tıka 5 cent i bırakın yabancı gerekse turk sitelerıne prim tanımayı okuyorum burda uye oluyor çoğunluk 3 kişi ben aldım dıyor hemen herkes sıtesını yazdırıyor 1 ay sonra 1 başlık nasıl kekledıler bizi orneğı bu sayfadakı bir başlıkda mevcut...
kıseyı karalamak için veya kavga gur çıkartmak için yazmıyorum gerçeklerı yazıyorum ister haklı ister haksız diyin ama turklıyede bazıları çıtayı bızler sayesınde yukseltıp turk sıtelerı arasından sıyrılmayı başarıyor (arkadaşlık sitelerını bılıyorsunuz) ve bazıları hala vazgeçmeden bir şeyler kazanmayı umut edip bu kışılere prim tanıyor, reklam almak için biraz çalışsanız neden almıyasanız kı aa şoyle bir lay var bizde "kolaya kaçma" uye ol kazan verır belkı uğraşmam ben zamanında çok uğraştım ve "benı keklediler" artık gırmem gerekırse reklam koymam ma yinede reklam sitelerıne prim vermem ben çoğu kolopa çunku ciddi bir firma goremıyorum hla kitaoyurdu hariç...

saygılar..
(not yazdıkalırmı hakaret olarak algılamayın çunku ne zaman yassam mutlaka biri armağan çağlayan gibi çıkıp ordan sallamasyonda yazıyı okumadan yazı yazıyor once okuyun ondan sonra yrumunuz yazın)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın babish isteyen reklamini verir isteyen vermez.
Not : Reklam verki Reklam Alasin :)

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"reklam almak için biraz çalışsanız neden almıyasanız kı aa şoyle bir lay var bizde "kolaya kaçma" uye ol kazan verır belkı ......."
sana katılıyorum dazlak.

0z4n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam

site : mp3-tr.com
Aylık tekil Hit : 210.000
Aylık sayfa dolaşımı : 1.200.000
(rakamlar ortalamadır)
İsteyene deyalı istatistik verilir

Mp3-tr.com ziyaretçileri mp3 indirmek için verdiğiniz reklamlara tıklayıp kontör yüklemez zorundadır.
Bu uygulama ile mp3-tr'ye verdiğiniz reklamdan kategorimizdeki en yüksek tekil hit çıkışı vermekteyiz.
Bu günlük 3.000tekil'den başlar 5.000tekile ulaşır.

Aylık Reklam Ücretlerimiz Aşağıdaki gibidir:

Üst reklam (468x60) : 100Milyon TL / AY (DOLU)
Alt reklam (468x60) : 75Milyon TL / AY
Sağ reklam (120x600) : 90Milyon TL / AY (3günü kaldı)
Ana sayfa Pop-up : 300Milyon Tl / AY

Reklam fiyatlarımız verdiğimiz çıkışa oranla oldukça uygundur.

Birlikte çalışmak isterseniz bizimle iletişim kurmak için:

İletişim mail: [email protected]

Z

zeynelkoc

Misafir
ne oluyoruz be biri kendi reklamlarını yazmış ötekisi site reklamı yapmış
arkadaşım burası dazlak arkadaşın konusu gidin yeni konular açın

A

alderion

Misafir
Enes kardeşim tamam anladık 14 yaşındasın da git yeni konu aç ...

Git siteni yeni açılan/güncellenen siteler bölümünde tanıt.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi