İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam vermek isteyenler..

A

altun100

Misafir
bir süre önce www.ahtapot-giyim.com adında bir site tasarımı yapmıştım. bu site, müziği açısından son günlerde çok hit alan bi site haline geldi. eğer reklamın iyisi veya kötüsü olmaz diye düşünüyorsanız.. pm yollabilirsiniz..çünkü hangi neden le olursa olsun günlük olarak siteye giren kişi sayısı ort. 25 bin düzeyinde. ilgilenenler bana msn ile de ulaşabilir.. [email protected]

--------------------------------------------------------------------------------

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat olarak kafanızda belirlediğiniz bir rakam varmı? çünkü bildiğim kadarıyla siteye gelenler fonda çalan müziğe gülmek için geliyorlar:D

A

altun100

Misafir
bende demiştim zaten.. müziği son günlerde çok konuşulur oldu.. ama önemli olan siteye girilen kişi sayısı olarak düşünüyorsanız.. yani reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorsanız.. msn de görüşelimm..

unutmayın ki.. reha muhtar da çok komik şeyler yapıyor.. bunun yanında çok basit espiler yapıyor ama.. aldığı izlenme oranına bakarsanız.. sonuçta izleniyor.. yani önemli olan izlettirmek..

burda da bence önemli olan ziyaretçi sayısı.. düşünsenize reklam vereceginiz siteyi günde ort. olarak 25 bin kişi görecek.. bence iyi bir reklam olur gibi geliyo.. benim gibi düşünenler msn de görüşebilirizz...byee

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GErçektende şarkı çok güzel benim foruma konu bile açmışlar:D Neyse fiyat nedir?

A

altun100

Misafir
arkadaşlar fiyat konusunda pek düşünmedim.. siz belirleyip bana pm yollarsanız.. değerlendirmeye alacagım....

A

altun100

Misafir
çoğu arkadaş benden fiyat istemiş.. bende fiyat olarak 50 ytl diyorum..
eğer sitenizin 25 bin kişi tarafından görülmesini istiyorsanız.. pm atın görüşelim..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bu akşam radyoda Arıza Show da da duydum müzği falan çok makara yaptılar. iyi de tutturdular ama. kimisine de işte şans gülüyor ne diyelim :)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahtopot-giyim herşeyden önce kendi reklamını çok iyi bir şekilde yapmış helal olsun. emek harcamış şimdi kaymağını yemesi lazım.
zamanında ben gibi akıllsız adamın 5 bin üyelik bir siteye 30 ytl ye banner reklamını verdiğini düşünürsek :) 50 ytl günlük 25.bin hit olan bir sitede bedava..

reklam vermeyi düşünen site sahipleri bence site çok sade hemen göze çarpan bi banner hazırlayın bu abime ulaşın

kolay gelsin

A

altun100

Misafir
zdearban arkadaşıma teşekkürlerimi iletiyorum.. size tamamıyla katılıyorum..
ilgilenen arkadaşlar bana msn ie ulaşabilirler..
fiyat konusuna gelince 50 ytl denince çoğu arkadaşa ucuz gelmiştir. benim amacım ticaretten çok.. formdaki arkadaşlara yardımcı olmak .. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5