İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam yerinde beyaz sayfa.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense kodunu siteme ekliyorum fakat hizmet reklamları bile çıkmıyor. Sadece boş beyaz bir şey görünüyor. Bunun nedeni nedir? Acaba o sitem banlanmışmıdır?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyaz saflığın temizliğin rengidir bari siyah çıkarsınlarda bir fikir yürütelim:)

Neden banlandı oda garip tabi tek sayfalık link sitesi. Ne sorun olabilirki tek sayfada. Banlanma süresizmi yoksa belli bir zaman dilimi varmıdır?

S

superlative

Misafir
banlanma ile alakasi yok, eger 1 den fazla reklam unitesi koyuyorsaniz, bazen genel servis reklami bulamiyor. Bos sayfa cikiyor. Baska sebebi yok.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Beyaz saflığın temizliğin rengidir bari siyah çıkarsınlarda bir fikir yürütelim:)

Neden banlandı oda garip tabi tek sayfalık link sitesi. Ne sorun olabilirki tek sayfada. Banlanma süresizmi yoksa belli bir zaman dilimi varmıdır?

bendede 1 sitemde o şekildeydi hiç çıkmazdı sonra kodları değiştim yenisini aldım düzeldi ama bu dediğimle alakası yok tmamen şansa oldu diye düşünüyorum tabi istersen dene :)

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-0408956983857642";
google_alternate_ad_url = "http://www.site.com/alternatifsayfa.htm";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
google_ad_format = "728x90_as";
google_ad_channel ="";
google_color_border = "DDB7BA";
google_color_bg = "FFF5F6";
google_color_link = "0000CC";
google_color_url = "008000";
google_color_text = "6F6F6F";
//--></script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

KISACASI BURDAN KODUN YERİNİ TESPİT ET KOY.. yada reklam ayarlarından tekrar düzenleme yapacan

T

tahtakale

Misafir
siten banlanmış olsaydı, beyaz yerde "bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok" yazardı!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5