İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklam Yerleşimi

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
burasi google adsense bölümü sitenizde google reklamları varmi ben rast gelemedim belkide gözümden kaçtı ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hımm tmm hocam tabi bunlar için keske önce arastirsaydın iyinette bu fazlasi ile mevcut. Aslına bakarsan adsense eklentileri var Wp için konusuyorum. Onlardan kurup konu içlerine, konu altına veya üstüne uygun olabilcek bir şekilde eklemen yararlı olur. Tabi ki görünüm güzel olmalı deneyererk yapmalısın. Ve o 125*125 reklam alanının oldugu yere güzel bir adsense reklami güzel olcaktır. Ancak siz reklamları ekledikce eleştiriler daha da netleşcektir diye düşünüyorum ben

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İyi Günler Arkadaşlar siteme reklam yerleşimini yaptım bi zahmet bakarmısınız nasıl olmuş
Kolay Gelsin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sağ taraftaki reklam tam çıkmıyor hocam yarım çıkıyor haberin olsun.

Bide eğer full verdiğin programlar marez içerik ise, google bannlayabilir 100 dolara yaklaştığında, ya reklamı ya programı kaldır bence. Tabi full olan program internette ücretsiz dağıtılan bir program ise orası ayrı.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Temanın genişliğni arttır sağ tarafın, yada 160*600 koy oraya olmazsa, oda daha çok kazandırabilir. Deneye deneye en doğrusunu bulcan hocam, benimde 1 ay oldu hala deniyorum daha iyi nasıl olur diye, yerleşimi hallettimde renkler ile oynuyorum, o bile farkediyor :)

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
250x250 eklediğim zaman karenin içinde oluyor öyle olduğu zaman göze hoş durmaz diye bunu eklemiştim
Çok Teşekkür Ederim Konu içindeki reklamlar nasıl sizce ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
O halde şunu bir kaç gün dene:

Sağdaki kareyi kaldır.
Posttaki bağlantıyı kaldır.
Posttaki şeriti kaldır.

Postta en üste bir kare koy. En alta bir şerit koy. Bir kaç gün gözlemle ve sonuçları buraya yaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5