İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★ REKLAM34 ' ten YENİ HİZMET ★★★ UYGUN FİYATA WEB TASARIM / ARAYÜZ TASARIM + CSS

karub455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

LİNKTEKİ KONUMUZDAN BİZİ BİLEN BİLİR :D
http://www.r10.net/ucretli-tasarim-isleri/1551317-logo-tasarimi-kisa-bir-sure-15-tl.html

MUTLU MÜŞTERİLER :)

Arkadaş işinde son derece başarılı ve hızlı . taleplerini eksiksiz yerine getirdi logo çalışması haricinde bir takım farklı çalışmalarda yaptık başarılarının devamını diliyorum
İş hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim edildi. Teşekkürler.
Hizli , Tam istedigimiz gibi. Siz soyleyin @Reklam34 yapsin :) +1
aldığı ücreti hak eden bir arkadaş
Arkadaş ile çalışmaya devam ediyoruz.
1 adet daha kombi servisi ile ilgili tema yapılmıştır.

İşinini hakkını veriyor.

Sipariş teslim alındı.Güzel çalışma teşekkürler.

Birçok grafik işimizi arkadaşa yaptırdık. Hem çok kaliteli işler çıkartıyor hemde kişilik olarak çok kaliteli bir insan.

1 adet iş tamamlandı. gerçekten ellerine sağlık çok beğendim.+

İş teslim alındı gayet ilgili teşekkürler

Harika hizmet, Harika kalite, Harika zamanlama. :)

Anlaşma sağlandı, ödeme yapıldı, iş teslim alındı, teşekkür ederim. Elinize sağlık.

2 adet iş verildi ,ödeme geçildi

Kendisine iş verildi , verdiği saatte işi teslim etti ve fiyata göre çok çok profesyonel bir çalışma yaptı kendisini tebrik ediyor ve şiddetle öneriyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5