İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklama bak :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakında gittigidiyor'danda alırlar firefox tavsiyeside koydularmı tamamdır :D

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya ben ne diyorum siz ne diyorsunuz, ben linki showtv adsense kullanıyor gibilerinden vermedim
showtv ve milliyetin reklam yayınlaması kadar doğal bi şey yok, her iki sektöründe ana geçim kaynağı reklamdır ve reklamın her türlüsünü her zaman kullanıyorlar hatta reklamı yasak olan şeyleri haber şeklinde reklam olarak yayınlıyorlar.
benim size verdiğim linkteki reklamda pictures of Bilgisayar tarzında bi reklam vardı, farkederseniz diye düşünmüştüm yanılmışım :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yalnız bi şey daha dikkatimi çekti, konuyu öbür türlü anlayan arkadaşların hepsininde katkı puanı 1 :D (yanlış algılanmasın ilginç bi tesadüf)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbi herkes konuyu nereye çekti(bende dahil) :D sende yazı felan yazmayınca aklımıza direk bunlar geldi.Demekki herkesin düşüncesi aynıymış. Neyse aynı düşünceye sahip arkadaşlar gerçek durumu umarım anladılar

ZIPPKIN' Alıntı:
yalnız bi şey daha dikkatimi çekti, konuyu öbür türlü anlayan arkadaşların hepsininde katkı puanı 1 .(yanlış algılanmasın ilginç bi tesadüf)
ZIPPKIN sende nereye başmışsa ben kardeşim :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iste google anahtar sözcük tavsiyesi yapınca olanlar bunlar : ) computer ın yanında bilgisayarda girince bizim Türkçe sözcüklerin arasına onlarda giriyor iyi de oluyor yoksa Google genel hizmet reklamına bogulucaz :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
algıda seçicilik diyorum başka bişey demiyorum. biraz evvel adwords ile reklam verdim direkt reklamları okudum ve picture of bilgisayar lafını gördüm :)

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almayın adamların günahını belki tasarımcısı baktıkı online sayısı yüksek bende biraz pay götürim demiştir. :)

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlamış değilim bu tarz siteler reklam firmalarıyla anlaşarak yeterli geliri elde edebilirler. Neden Google diye düşünmüyor değil insan...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Schzo*' Alıntı:
Anlamış değilim bu tarz siteler reklam firmalarıyla anlaşarak yeterli geliri elde edebilirler. Neden Google diye düşünmüyor değil insan...
google reklam firması değil mi :p

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte ploop bende aynen onu solemeye çalıştım ve diğer reklam verenlerden daha büyük olduğunuda vurgulamaya çalıştım :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5