İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamlar gitti

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google reklamlarının çıkmamasıyla iilgili. Daha önce forumda yazılanları okudum. Benim sitede 2 günden beri hibir reklam çıkmaz oldu. Tum sayfalarımda var ama ana sayfada çıkmıyor. içerik değişiyor reklam yok. daha önceden böyle bir sorun olmadı. Yönlendirdim. dosyanın adını değiştirdim herşeyi denedim ama reklamlar çıkmıyor. napıcam bekliyeceğimmi? düzelirmi?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama sadece ana sayfada çıkmıyor reklam diğer sayfalarda çıkıyor. ayrıca adsense hesabıma girebiliyorum tıklamalar ve kazancı görebiliyorum.

J

Jerry

Misafir
reklam çıkmıyorsa sayfana uygun reklam bulunmadığından dolayı reklam çıkmıyordur
bu sayfayı görüntülemeye yetkiniz yok diyorsa atılmışsındır.
senin anasayfana uygun reklam bulunamadığından reklam çıkmıyor..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 tane 468*60 banner var ve menunun hemen ustunde 1 tane baglantı birimi var. Banner da akşamları reklam bitiyodu ama bağlantı birimi herzaman görünüyordu. şimdi oda gitti.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bendede Aynı Olay Var. Ikı Gundur Ana sayfada "Google Genel Hizmet Reklamları" Çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5