İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Reklamlar gözükmüyor 2 gündür

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 sitemde google adsense kullanıyorum.1 tanesinde 2 gündür reklamlar gözükmüyor.
Herhangi bir bilgi içeren mail gelmedi google adsenseden.Reklamlarda yerli yerinde kodlarda bir problem yok.Nedendir sizce?
Kazanç o site için 0$

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim blogta normalde 1 sayfada 3 reklam görünüyor. bugün 2 yada 1 sayfayı yenilediğim zaman. sanırım bu geçici...bekleyelim...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ama 2 sitemde reklam yayınlıyorum.Birinde hiç problem yok.Birinde hiç bir reklam gözükmüyor.1 tanesi bile çıkmıyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
banlanmış olabilirmi o domain ?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiç bir bilgi gelmedi.Googledan mailda gelmedi.Banlandığında "sayfa görüntülenemiyor" hatası alınmıyor mu ayrıca? Bunda öyle bir hata yok.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ban değil. bazen görünmeyebiliyor şu günlerde.. sebebi sanırım ttnet in vdsl bağlaması. (çoğu siteyi açmıyor bu vdsl bozuntusu yüzünden) düzelir yakında merak etmeyin.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sözkonusu domain'i banlamış olabilir, bu gibi durumlarda bilgi maili filan geliyormu bilmiyorum birkaç gün daha bekle duruma göre kaldırırsın kodları.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar hala düzelmedi yahu.Googledan mail filanda gelmedi.Ben mail attım cevap atanda yok..bu nedir ya?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sözkonusu domain'in adsense'den banlanmış çok büyük ihtimalle, aynı sorun bir arkadaşımın başınada geldi, şu sıralar kontrole çıktı galiba adsense ekibi, başka adreste kodların çalıştığına göre domain için yayını durdurmuşlar, geçmiş olsun, bardağın yarısı dolu en azından adsense hesabın elinde.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım sözkonusu domain'in adsense'den banlanmış çok büyük ihtimalle, aynı sorun bir arkadaşımın başınada geldi, şu sıralar kontrole çıktı galiba adsense ekibi, başka adreste kodların çalıştığına göre domain için yayını durdurmuşlar, geçmiş olsun, bardağın yarısı dolu en azından adsense hesabın elinde.

tamamda hiç bir bilgi mailı yok.adsense mail gönderir normalde banlanma sebebini veya banlandığını.

+
ilginç bir durum daha var.bugün mesela 0.01$ almış reklam gözükmeyen sitem.banlı bir domainin böyle olma ihtimali var mı?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
vallahi 3 gündürde tıklama görünmedi bende arkadasdan rica ettim 1 2 defa tıklayın dedim 2defa tıklamıs 3 saat sonra baktıgımda google adsense 1 tık saymıstı? garip bir durum var. 0.01$ vermişti onada ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5