İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

reklamlar yeni pencerede çıkmasını istiyorum

A

a.ışık

Misafir
merhabalar herkese, ben google adsense reklamlarının tıklandığında aynı pencerede değil de yeni pencerede açmasını istiyorum böyle bir seçenek var mıdır? :) nasıl yapılabilir??
google kurallarına göre böyle birşey yasak mı, eğer yaparsak adsense'den ban yer miyiz?? :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
böyle bir hizmeti mevcut değil google un. kendin yaparsan kesin ban yersin :)

A

a.ışık

Misafir
ama sitemizi ziyaretleri sırasında google reklamına tıklayanlar mevcut web sitemizden ayrılmış oluyorlar :( bu da sıkıntı oluşturmuyor mu arkadaşlar hepimiz için?? :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
merhabalar herkese, ben google adsense reklamlarının tıklandığında aynı pencerede değil de yeni pencerede açmasını istiyorum böyle bir seçenek var mıdır? :) nasıl yapılabilir??
google kurallarına göre böyle birşey yasak mı, eğer yaparsak adsense'den ban yer miyiz?? :D

sadece premium hesaplarda bu özellik mevcut

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanırım sadece flash reklamlar yeni pencerede açılıyor, kendin tüm reklamları yeni pencerede açmak istersen arkadaşların dediği gibi banı yersin diye düşünüyorum :)

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yardan geçerim diyorsun ne serden.

Örnek çok hoşuma gitti bir örnekte ben vermek istiyorum affınıza sığınarak.
Hem şarap içip hem sarhoş olmamak?

Konuya dönecek olursak teknik olarak Google Adsense reklamlarının amacıdır bu aslında bir nevi. İnternette "sörf yapmak" klişesini tekrar hayat döndürmek.
Google araması ile bir web sayfasına gelirsiniz. Sonra beğendiğiniz bir link hoşunuza gider ve diğer linke tıklarsınız sonuc olarak sörf yaparsınız internette.

_blank olayını bende düşünmüştüm ama her zaman konustugumuz mevzu ve sohbet ney? Google'ı anlamak..

Benim anladıgım Google bu :)

İyi calismalar, Saygılarimla.
@Neb

O

Orion

Misafir
reklamverenlerin daha yüksek performans almaları için aynı pencerede açtırıyorlar reklamları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5